photo اموزش ساده ی سم زدایی کردن بدن فقط در ۴ روز

برای رسیدن به سلامتی باید بدن خود را کاملا سم زدایی کنید. سم زدایی کردن بدن خیلی ارزان و ساده است. فقط کافی است نکاتی را که می گوییم ، برای ۴ روز انجام دهید. دقت کنید که نباید این برنامه ی غذایی بیش از ۴ روز طول بکشد و شما می توانید عمل سم زدایی بدن را هز ۴ ماه یکبار انجام دهید. مواد غذایی مهم در این رژیم سبزیجات و میوه جات تازه هستند که با همراهی فاکتورهای دیگر موجود در برنامه باعث سم زدایی بدن شما و هم چنین  کاهش وزن نیز می شوند.دقت داشته باشید که باید پس از گذشت ۴ روز به روند طبیعی غذایی خود بازگردید. در این برنامه ۴ روزه نوشیدن آب و چای سبز به هر میزان آزاد است.

بقیه توضیحات در ادامه ی مطلب…

_______________________________________________

روز اول سم زدایی: روز پاک کردن بدن است. خود رو برای آبمیوه های خوشمزه آماده کنید.مقدار آب میوه یا سبزی که امروز مجاز به مصرف آن هستید ۱٫۵ لیتر است که معادل ۶ تا ۷ لیوان خواهد بود.امروز تمام چیزی که شما می توانید میل کنید آب سبزی و میوه جات تازه است. می توانید هر گونه ترکیب مورد علاقه خود را از بین سبزی ها و میوه ها انتخاب کنید. آبمیوه ها سیستم گوارشی شما رو تحریک می کنند و سوخت و ساز شما رو سریع می کنند و باعث شست و شوی اندام های گوارشی شما میشوند.

_______________________________________________

روز دوم سم زدایی : روز تقویت کردن بدن شما می باشد. امروز بدن را تقویت می کنید و به پاکسازی ارگان ها ادامه میدید. احتیاج به نیم کیلوگرم پنیر کاتیج cottage   ( کاله این پنیر را تولید می کند )  و ۱٫۵ لیتر ماست ساده کم چرب و یا کفیر دارید. آن را به ۵ وعده مساوی تقسیم کنید و هر سه ساعت یکی از وعده ها را میل کنید. نیم ساعت پیش از خوردن هر وعده و یک ساعت پس از آن یک لیوان آب یا چای سبز بنوشید.

_______________________________________________
روز سوم سم زدایی :امروز برنامه غذایی شامل سالاد سبزیجات به همراه روغن زیتون و آب لیموی تازه است. سبزیجات غنی از فیبر هستند و روغن زیتون یک چربی خالص و بسیار مفید است. این ترکیب که شامل کربوهیدرات، فیبر و چربی سالم است  انرژی شما را افزایش می دهد و سلول های شما را تغذیه کرده و معده شما را آرام می کند.
_______________________________________________
روز چهارم روز سم زدایی:ما رژیم ۴ روزه را همانگونه که شروع کردیم به پایان می بریم. درست مانند روز اول از آب میوه و سبزیجات برای پاک کردن آخرین آلودگی ها از اندام های  خود استفاده می کنیم.اگر تمامی مراحل را به دقت انجام دهید احساس خواهید کرد که ۱۰ سال جوانتر شده اید، وزن کم می کنید و در عین حال پرانرژی تر خواهید شد.
پس از ۴ روز به رژیم غذایی عادی خود بازگردید. این کار را به آهستگی انجام دهید و به شکل ناگهانی شروع به خوردن زیاد نکنید.

_______________________________________________

هم چنین در این پست سوپ سبزیجات مخصوص سم زدایی بدن را به شما آموزش می دهیم که می توانید در تمامی فصول سال از آن بهره مند شوید. به خاطر داشته باشید، برای کاهش سموم زیست محیطی در غذا، بهتر است از مواد اولیه اُرگانیک استفاده کنید.
مواد لازم:
پیاز خرد شده     ۱ عدد
کلم خرد شده     ۱ عدد
سیر خرد شده     ۲ حبه
ساقه‌‌ کرفس خرد شده     ۲ عدد
جعفری خرد شده    ۱ دسته
بامیه     ۴ عدد
برنج قهوه ای خیسانده     ۱ پیمانه
آب     ۲ لیتر

تمام مواد را با همدیگر ترکیب کنید؛ سپس این مخلوط را به مدت تقریبی ۴۵ دقیقه بر روی اجاق گاز گذاشته تا آهسته بجوشد و برای سِرو آماده شود.هنگامی که در حال اجرای برنامه‌ سم زدایی خود هستید، حتماً ظرف غذایی را همراه خود داشته باشید تا غذاهای مورد نیاز در این دوره را بتوانید با خود به هر جایی ببرید؛ از محل کار گرفته تا مهمانی خانه‌‌ دوستان.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۰ تیر ۱۳۹۱