photo برنامه ی کنسرتهای خواننده ها در سال ۹۱

سال ۹۱ با کنسرتهای زیادی از خواننده های پاپ کشور در ایران و خارج از کشور همراه است.مهم ترین این کنسرتها اجرای گروه سون ، حمید عسکری و مازیار فلاحی در خارج از ایران می باشد. حمید عسکری، مازیار فلاحی و گروه سون در سالنی پنج هزار نفری در تورنتو به اجرای برنامه خواهند پرداخت. خبر برای اولین بار در یکی از سایت های جهانی پیش فروش بلیت های اینترنتی بزرگان موسیقی منتشر شد و در تعطیلی رسانه های داخلی، سر از شبکه های اجتماعی و fan pageهای خواننده های پاپ درآورد. اما اصل خبر و جزئیات آن چه بود؟ یک چنین برنامه عظیمی چطور و از کی برنامه ریزی شده بود و چه کسانی در اجرایی شدن آن نقش داشتند؟هیچکس به این سوال پاسخ نداد حتی عوامل اصلی که اجرای تورهای خارج از کشور را برعهده داشتند.
بقیه در ادامه ی مطلب….
حمید عسکری جزو کم سروصداترین خواننده های پاپ در سال گذشته بوده و خیلی بی حاشیه برنامه هایش را به اجرا درآورد و کارهایش را پیش برد. او درباره این برنامه و این اجرا گفت: «صحبت هایی شده و تقریبا ماجرا قطعی شده و قرار است ۱۹ ماه می مصادف با ۳۰ اردیبهشت در تورنتو و یک هفته پس از آن در ونکوور به اجرای برنامه بپردازیم. قرار است در این برنامه ما در شب اجرا با هم روی صحنه برویم که طبیعتا این سبک اجرا می تواند جذابیت های جالبی را در پی داشته باشد».او درباره تجربیاتش در برنامه های خارج از کشور نیز گفت: «ما تاکنون سه کنسرت بزرگ خارج از کشور داشته ایم که در دبی و مالزی بوده که همین باعث می شود از آن تجربه ها در این اجرا بتوانم به خوبی استفاده کنم . قطعا همه سعی و تلاش ما در این برنامه این است که با یک شوی خیلی خوب روی صحنه برویم و این خیلی اهمیت دارد. با دوستان و خواننده هایی که در این برنامه با من همراه هستند، هماهنگی خیلی خوبی داریم و با قاطعیت می توانم این ادعا را کنم که هیچ کس نمی تواند با این پکیج رقابت کند. خبرهای جدید و بکر دیگری هم درباره برنامه های بعدی ام در خارج از کشور دارم که قطعا در آینده ای نه چندان دور آنها را نیز منتشر خواهد کرد. در کل اتفاقات خوبی در پیش است.

آرش قنادی از اعضای گروه سون هم درباره این اجرا  گفت: «اجرا قطعی شده، اما در جریان ریز این برنامه نیستم و بهتر است آقای حسین خانی درباره آن اظهارنظر کند».

مازیار فلاحی و مدیر برنامه هایش در خارج از کشور هستند و پیگیری های ما برای ارتباط گرفتن با آنها به جایی ختم نشد تا این گزارش بدون اظهارات این خواننده محبوب منتشر شود.

منبع: تماشا

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۵ فروردین ۱۳۹۱