photo تعطیل شدن یزد ۱۲ تیر۹۰

استاندار یزد به مناسبت درگذشت حجت‌الاسلام صدوقی امام جمعه فقید یزد، فردا را تعطیل رسمی و تا پایان هفته را عزای عمومی اعلام کرد.محمدرضا فلاح‌زاده امروز در حاشیه کنگره آیت‌الله صدوقی و شهدای طلبه و روحانی استان یزد در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: عصر امروز پیکر مطهر حجت‌الاسلام صدوقی از تهران به یزد منتقل می‌شود و صبح فردا مراسم تشییع پیکر ایشان در یزد برگزار می‌شود.

بقیه در ادامه مطلب…

وی افزود: مراسم تشییع پیکر مطهر حجت‌الاسلام صدوقی از هشت صبح فردا از مسجد ملااسماعیل، پایگاه نمازجمعه و جماعت و محل شهادت آیت‌الله صدوقی آغاز می‌شود.
فلاح‌زاده همچنین خاطرنشان کرد: فردا، یکشنبه ۱۲ تیرماه در استان یزد تعطیل رسمی و تا پایان هفته عزای عمومی اعلام می‌شود.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه از سرّ الهی همزمانی درگذشت حجت‌الاسلام صدوقی و پدر بزرگوارشان آیت‌الله صدوقی بی‌اطلاع هستیم، افزود: صدوقی همواره همراه با پدر خویش در کنار امام خمینی (ره) حضور داشت و برای جمهوری اسلامی ایران سر از پا نمی‌شناختند و حتی در جبهه‌ها نیز پدر بزرگوارشان را همراهی می‌کردند.
فلاح‌زاده عنوان داشت: این پدر و پسر بزرگوار در پرورش حوزه‌های علمیه و دانشجویان دانشگاه امام صادق (ع) نقشی اساسی و تاثیرگذار داشتند.
وی بیان داشت: هرجا سیل و زلزله و حوادث طبیعی رخ می‌داد، این علمای شاخص شیعه پیشاپیش همه کمکرسانی می‌کردند.
استاندار یزد با تسلیت این ضایعه به مردم استان یزد، مقام معظم رهبری و خاندان صدوقی، از مردم دارالعباده یزد خواستند همچون همیشه در مراسم تشییع پیکر حجت‌الاسلام صدوقی نیز حضوری پرشکوه و منسجم داشته باشند.
حجت‌الاسلام محمدعلی صدوقی بامداد امروز بر اثر بیماری در بیمارستان لاله تهران درگذشت.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۱ تیر ۱۳۹۰