photo تهران یکشنبه ۱۷ دی هم تعطیل می شود ؟

آخرین خبرها از تمدید تعطیلی تهران برای روز یکشنبه ۱۷ دی ماه حاکی از این است که هنوز برای تعطیلی تصمیمی گرفته نشده اما به دلیل افزایش آلودگی هوا احتمال تعطیلی وجود دارد. استاندار تهران با اشاره به اینکه امروز جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای تهران تشکیل نمی‌شود،‌گفت: تعطیلی روز یکشنبه تهران هنوز مشخص نیست و به عامل‌های متعددی نیاز دارد، در ضمن از کارخانجات و شرکت‌های خصوصی خواهش می‌کنیم نسبت به تعطیلی در روز شنبه اقدام کنند. ( اخبار تکمیلی در همین صفحه ….)

تکمیل خبر: محمد رضا محمودی در گفت وگو با خبرآنلاین گفت:با وجود آلودگی فردا یکشنبه تعطیل نیست اما همچنان طرح زوج و فرد از در منزل اجرا می شود و فروش آرم طرح ترافیک روزانه و هفتگی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.همچنین سازمان هواشناسی پیش بینی کرد که  آلودگی هوا از امروز کمتر شود اما تا روز دوشنبه ادامه داشته باشد و از ظهر دوشنبه و روز سه‌شنبه با ورود یک سامانه جدید بارشی به کشور، آسمان تهران بارانی می‌شود.بنابراین با ورود یک سامانه بارشی جدید از غرب کشور، بارش باران در تهران از ظهر روز دوشنبه تا سه‌شنبه هفته جاری پیش‌‌بینی می‌شود.همچنین پیش‌بینی می‌شود تا روز دوشنبه پایداری هوا در تهران ادامه داشته باشد. در روزهای گذشته آلودگی هوای پایتخت به شرایطی رسید که بر اساس تصمیم‌گیری جلسه کارگروه ملی و کمیته هماهنگی مواقع اضطرار استان تهران، مدارس تعطیل شد.در حال حاضر مدارس در حال برگزاری امتحانات هستند و تعطیلات موجب گسترده شدن طول زمان امتحانات دانش‌آموزان ‌شده است؛ مقرر شده بود که امتحانات نهایی تا ۲۴ دی ماه به پایان برسد اما به دلیل تعطیلی روز شنبه،امتحانات این روز به ۲۶ دی موکول شد.روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران هم اعلام کرد که مدارس شهر تهران فردا یکشنبه دایر است و  و طبق برنامه، امتحانات دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

________________________________________________

تکمیل خبر: خبر آنلاین منتشر کرد در صورتی که بادی که قرار است ساعت ۲۱ بوزد ، نوزد می توانید به تعطیلی امیدوار باشید .دکتر رسول‌علی اشرفی‌پور، در این زمینه اعلام کرد: هم‌اکنون شاخص کیفیت هوای تهران به لحاظ آلاینده ذرات معلق کمتر از ۲٫۵ میکرون با ۱۲۸ PSI در شرایط هشدار است. سازمان هواشناسی برای امشب، وزش باد پیش‌بینی کرده بود، اما در صورت محقق نشدن این امر قطعا تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ می‌شود. مدیرکل محیط زیست استان تهران ادامه داد: طی ساعات آتی در خصوص تشکیل شدن یا نشدن کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران پس از بررسی کارشناسی اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۵ دی ۱۳۹۱