رافائل نادال و راجر فدرر به ترتیب مردان شماره دو سه تنیس جهان بطور غیر منتظره از رقابتهای تنیس سینسیناتی آمریکا حذف شدند. در محله یک چهارم نهایی تنیس آزاد سینسیناتی، مردی فیش آمریکایی برای نخستین بار در دوران تنیس حرفه ای اش رافائل نادال اسپانیایی را با نتیجه ۶-۳ و ۶-۴ شکست داد تا در مرحله نیمه نهایی حریف اندی موری انگیسی شود. در این مرحله راجر فدرر سوئیسی نیز ۶-۲ و ۷-۶ از توماس بردیچ اهل جمهوری چک شکست خورد.
بقیه در ادامه مطلب…
بردیچ در مرحله نیمه نهایی این رقابتها به مصاف نوواک جوکوویچ مرد شماره یک تنیس جهان می رود. نادال پس از شکست مقابل فیش گفت: quotation mark خوب بازی نکردم.

این هفته بدشانسی آوردم زیرا انگشتانم در رستوران سوختند و بازی دیروز نیز خیلی طولانی شد.

هیچ توجیهی وجود ندارد فقط اینکه او بهتر از من بازی کرد.

quotation mark مردی فیش که در رقابتهای ویمبلدون نیز حریف اسپانیایی اش را شکست داده بود گفت این بازی از ابتدا بازی متفاوتی بود. او گفت : quotation mark بین اینکه شما احساس می کنید میتوانید برنده شوید یا حتی شما باید ببرید یا اینکه امیدوار به برد هستید فرق وجود دارد.

quotation mark راجر فدرر که از بیشت و شش بازی گذشته خود بیست و چهار بازی را در رقابتهای سینسیناتی با پیروزی پشت سر گذاشته بود دراین بازی هرگز نتوانست در مقابل سروهای قدرتمند بردیچ تاب بیاورد.

بردیچ در این بازی از ناحیه شانه دچار آسیب دیدگی شد اما امیدوار است برای بازی مقابل موری بهبود یابد. به گزارش خبرگزاری رویترز از اوهایو، او گفت: quotation mark امیدوارم بزودی بهبود یابم.

همه تلاش خود را می کنم تا به صد درصد آمادگی برای بازی مقابل بردیچ برسم.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۹ مرداد ۱۳۹۰