به علت نقص فنی اتوبوس مسافربری ۳۳ مسافر در کیلومتر ۷ جاده نایین _ یزد آتش گرفت اما با حضور به موقع ماموران امدادی و پلیس به هیچیک از سرنشینان اتوبوس آسیبی نرسید.سرهنگ نیکبخت افزود: اتوبوس های برخی از شرکت های مسافربری از سلامت و ایمیک هنرمند و مخترع به نام Jae Rhim Lee لباسی ویژه ابداع کرده که جسد انسان را به تدریج می خورد و تجزیه می کند! این لباس از چند نوع قارچ تشکیل شده که می توانند یک جسد را به تدریج تجزیه و به خاک تبدیل کند.

بقیه در ادامه مطلب…
این قارچ ها معمولا بر روی چوب و بدنه درختان در جنگل می رویند. تنها کافی است که این لباس را به تن یک جسد بپوشانند تا قارچ ها وارد عمل شوند و جسم را تجزیه کنند.
لباسی که جسد انسان را می خورد

بقایای این فرایند تجزیه، ترکیبی غیر سمی است که به آسانی به خاک برمی گردد و آسیبی به بهداشت محیط زیست وارد نمی کند. طراح این لباس می گوید قارچ ها توانایی فوق العاده ای در تجزیه و تبدیل مواد سمی به مواد مفید و بدون ضرر دارند و هدف اش این بوده تا کاری کند که این روند بهتر و سریع تر انجام بشود.
مشخص نیست که چه مدت زمان طول می کشد تا یک جسد در این لباس تجزیه شود و احتمالا به سادگی داوطلبی هم پیدا نمی شود که جسد خود را پس از مرگش طعمه این لباس قارچی کند.نی لازم برخوردار نیست و همین امر موجب چنین اتفاقاتی در جاده ها می شود.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۹ مرداد ۱۳۹۰