photo درمان قطعی فشار خون بالا با این قرص بی عارضه

اگر شما هم بر اثر فشارهای عصبی ، استرس ، افسردگی ، نگرانی و بیماریهای عصبی دچار بیماری فشار خون شده اید و مجبورید مدام داروهای آرام بخش و فشار خون مصرف کنید حتما حتما این مطلب را تا انتها مطالعه کنید تا معجزه ی بزرگی را در زندگی خود تجربه کنید. دارویی که برای درمان این بیماری معجزه میکند نه تنها ضرری ندارد بلکه نیرو بخش و زندگی بخش به سلولهای عصلی مغز است و بر خلاف داروهای ارام بخش که به مغز آسیب می رسانند این دارو بیماری فشار خون ، استرس ، افسردگی ، ضعف عضلانی ، مشکلات بی خوابی و غیره را درمان میکند . از همان شب اولی که قرص را مصرف کنید فشار خون شما کنترل می شود. این داروی بی خطر قرص ویتامین B1 است که تنها نوع خارجی آن موثر است. هر شب قبل از خواب یک عدد قرص را میل کنید. این قرص نیرو بخش اعصاب است و بر خلاف اینکه تصور می شود یک ویتامین ساده است تنها داروی فشار خون بالای به دلیل بیماریهای اعصاب است. برای خواندن بقیه توضیحات روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید….

این ویتامین تأثیرات بسیار مهمی در سوختن قندها در بدن و عملکرد اعصاب دارد. تیامین از راه روده جذب خون می‌شود. تغییراتی بر روی آن صورت می‌گیرد و آماده استفاده بافت‌ها می‌گردد. یکی از موادی که در جذب آن اختلال ایجاد می‌کند، الکل است که مصرف زیاد آن موجب کمبود ویتامین تیامین می‌شود. این ویتامین در بدن ذخیره نمی‌شود.عملکرد آن در اندام‌ها، فعال کردن آنزیم‌های لازم برای سوختن قند در بدن است. این ویتامین نقش اساسی در ادامه عملکرد چرخه کربن دارد. نقش مهم دیگر آن در اعصاب است. ما برای انجام هر حرکت و یا درک حواس از محیط نیاز داریم پیام‌های عصبی از مغز به اعصاب بدن و بالعکس منتقل شوند، تیامین در انتقال پیامهای عصبی نقش مهمی دارد.
ویتامین ب۱ یا تیامین دارای دو حلقه هتروسیلیک می‌باشد که یکی از آنها گوگرددار به نام تیازول و دیگری حلقه دو ازت‌دار پیریمیدین است. حلقه پیریمیدین به صورت ۲و۵-دی‌متیل۴-آمینوپیریمیدین و حلقه تیازول به صورت ۴متیل۵هیدروکسی‌اتیل‌تیازول می‌باشد. این دو حلقه توسط ازت حلقه تیازول و ریشه متیل‌کربن۵پیریمیدین به یکدیگر متصل می‌شوند. تیامین یکی از ویتامین‌های محلول در آب است.وجود ریشه‌های متیل حلقه پیریمیدین و تیازول و ریشه هیدروکسی‌اتیل حلقه تیازول برای فعالیت ویتامین ضروری است. هیدروژن متصل به کربن ۲ حلقه تیازول نقش اساسی را در خواص کوآنزیمی این ویتامین به عهده دارد. تیازمین یک الکل ازت‌دار است و به کمک عامل الکلی خود می‌تواند با اسیدها استریفیه و استر پیروفسفریک آن به نام تیامین پیروفسفات، شکل فعال این ویتامین در بدن می‌باشد.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۰ فروردین ۱۳۹۵