photo درمان چرب و براق شدن بینی و جوشهای سر سیاه روی آن

شاید داشتن یک بینی چرب در نگاه اول برای بیننده بیاگر این باشد که شما بهداشت خود را رعایت نکرده اید ، اما این باور عمومی اصلا درست نیست . چرب شدن بینی دلایل زیادی دارد ، از جمله:۱-ندروژن ها یا هورمون های جنسی مردانه باعث می شود که غدد چربی ساز رشد کرده و فعال شوند و در نتیجه چربی بیشتری را تولید می کنند . ۲- انتقال چربی سر به بینی از طریق تماس به سر سپس به صورت ۳-در صورت خود یک T رسم کنید که صورت شما را به دو قسمت تقسیم کند( مطابق با عکس بالا) و از پیشانی گذشته و به بینی و سپس به چانه برسد. طبق موسسه تحقیقات آکنه، بینی که در خط عمودی T قرار دارد، محتوای مقدار زیادی چربی می باشد. علت چربی بینی و به دنیال آن ایجاد جوشهای سر سیاه هر چه باشد از طریق روشهای زیر درمان می شود.

بقیه ی مطلب را در ادامه ی مطلب مطالعه کنید…. ۱-برای درمان حتما صورت خود را حداقل ۵ و حداکثر ۸ بار در روز با آب خالی و ولرم بشورید.
۲-از مواد تمیز کننده موثر برای از بین بردن میکروب ها در پوست استفاده کنید. عسل یک تمیز کننده طبیعی برای پوست می باشد.

۳-اگر شما از مواد شیمیایی برای درمان چربی پوستتان استفاده می کنید، به شما توصیه می کنم که از مرطوب کننده ها و از لوازم آرایشی کمتر استفاده کنید.اگر خواهان استفاده از مرطوب کننده ها هستید، از مرطوب کننده های بدون تونر استفاده کنید.

 

۴- آب لیمو دارای خواص اسیدی می باشد و مانع اثرات سبوم و یا چربی می شود.- از آب لیمو برای کنترل و حذف چربی زیاد بر روی بینی استفاده کنید آب لیمو دارای خواص اسیدی می باشد و مانع اثرات سبوم و یا چربی می شود.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۵ خرداد ۱۳۹۱