مهر نوشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت تهران بزرگ ضاربان علی خلیلی را شناسایی و دستگیر کردند. در پی حمله تعدادی از اراذل و اوباش در شب گذشته به خلیلی (طلبه تهرانی) در محدوده کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس موضوع در دستور کار ماموران پلیس اطلاعات امنیت و فرماندهی نیروی انتظامی تهران بزرگ قرار گرفت. بر اساس این گزارش ماموران در کمتر از ۲۴ ساعت با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی، تمامی اشرار حاضر در حادثه شب گذشته را شناسایی و دستگیر کردند. تحقیقات در مورد این اراذل و اوباش که موجب مجروح شدن این روحانی شدند همچنان ادامه دارد.

بقیه در ادامه مطلب…

۵ بیمارستان روحانی مجروح را نپذیرفتند/ پذیرش به شرط واریز ۶ میلیون

روحانی ۲۰ ساله‌ای که قصد داشت از مزاحمت عده ای اراذل و اوباش به چند زن ممانعت کند توسط این افراد از ناحیه شاهرگ به ضرب چاقو مجروح شد اما اورژانس هیچ بیمارستانی این روحانی را نپذیرفت. آخرین اطلاعات از حادثه مجروح شدن روحانی جوان آمر به معروف در منطقه تهرانپارس تهران حاکی از آن است که روحانی جوان پس از مجروح شدن -قطع شاهرگ گردن- حدود نیم ساعت بر روی زمین افتاده بوده و هیچ خودرویی وی را به بیمارستان منتقل نمی کند تا اینکه دانش آموزان همراه روحانی یک خودروی پراید را متوقف کرده و خواهش می کنند تا مصدوم را به بیمارستان منتقل کند.

یکیاز نزدیکان روحانی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: پس از اطلاع از حادثه تمامی بچه های هیئت خود را به محل حادثه رساندیم و چون هیچ بیمارستانی حاضر به پذیرش این روحانی نبود هر گروهی مامور شد تا در قسمتی از شهر تهران به دنبال بیمارستان باشد.

متاسفانه بیمارستانهای رسول اکرم (ص)، امام حسین (ع)، شهدای تجریش، امام سجاد(ع) و پارسیان حاضر به پذیرش نشدند و تنها گفتند که اگر مرد می توانیم گواهی فوت صادر کنیم و هرکدام بهانه های مختلفی را برای قبول نکردن مجروح عنوان کردند.

وی اظهار داشت: به واسطه یکی از آشنایان توانستیم این روحانی مجروح را به بیمارستان عرفان منتقل کنیم ولی بیمارستان گفت اول باید ۶ میلیون تومان واریز کنید. در نیمه های شب همه دست به دست هم دادیم و پول را تهیه کردیم حتی مقداری از پول دلار بود.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۷ تیر ۱۳۹۰