دوختن کوسن برای مبل

کوسن‌ها ضمن این‌که راحتی و آسایش مبلمان ما را افزایش می‌دهند، ما را در تنظیم تعادل رنگی فضا نیز یاری می‌دهند. هنر تکه دوزی نیز استفاده از تکه پارچه‌های زیبا و گوناگون که از بقایای خیاطی ما باقی مانده است را میسر می‌کند. شما با این روش می‌توانید از دورریز خیاطی خود کوسنی زیبا و دوست داشتنی درست کنید. تکه‌دوزی، طرح‌های متفاوتی دارد. در اینجا یک نمونه را آموزش می‌دهیم.

وسایل مورد نیاز: یک قطعه پارچه مربع شکل به ابعاد ۳۰ سانتی‌متر از پارچه ماهوت یا فوتر خاکستری تیره، یک قطعه پارچه به ضلع ۳۰ سانتی‌متر به عنوان آستریک، قطعه کوچک پارچه اضافی برای نسبت تکه‌دوزی، یک قطعه پارچه ماهوت یا فوتر صورتی، دو قطعه پارچه ماهوت یا فوتر به رنگ‌های متفاوت به ابعاد۳۰×۲۰ سانتی‌متر برای پشت کوسن، ماژیک یا صابون خیاطی، چسب مایع، سوزن گلدوزی، یک قطعه مقوا، چند عدد دکمه فشاری و یک عدد کوسن ابری به ابعاد ۳۰ سانتی‌متر.

طرح دایره یا طرح‌هایی به شکل‌های مختلف ساده را روی مقوا رسم کرده و از آن به عنوان الگو استفاده می‌کنیم. الگو را در مرکز پارچه مربع شکل خاکستری قرار داده با ماژیک طرح آن را روی پارچه منتقل می‌کنیم.

با قیچی به دقت طرح را بریده از پارچه خاکستری خارج می‌کنیم. طرح را روی پارچه صورتی نیز پیاده ‌کرده و آن را بریده و جدا می‌کنیم.

طرح صورتی را در جای خالی قلب در پارچه خاکستری قرار داده و روی قطعه پارچه‌ای که برای پشت تکه دوزی در نظر گرفته بودیم مقداری چسب مایع می‌زنیم و آن را از پشت پارچه‌های صورتی و خاکستری در محل قرار گرفتن طرح می‌چسبانیم تا آن را در جای خود ثابت کنیم. پس از آن که چسب خشک شد با استفاده از سوزن گلدوزی و یک رشته کاموا که با رنگ طرح هماهنگی یا تضاد داشته باشد دور طرح را بخیه‌های درشت می‌زنیم سپس در وسط طرح، ضربدرهایی از کامواهایی به رنگ‌های مختلف می‌دوزیم.

پارچه آستری را بر پشت پارچه تکه‌دوزی شده قرار می‌دهیم. دو قطعه پارچه‌ای که در رنگ‌های متفاوت و برای پشت کوسن در نظر گرفته‌ایم را به نحوی که روی پارچه‌ها روی پارچه تکه‌دوزی و پشت آنها به طرف ما باشد روی پارچه تکه دوزی شده قرار می‌دهیم به صورتی که پارچه‌های پشت‌کوسن در بالا، پارچه روی کوسن در وسط و پارچه آستری در زیر قرار گیرد. در این حالت پارچه‌های پشت کوسن در وسط بخشی از یکدیگر را می‌پوشانند. چهار طرف کوسن را کوک می‌زنیم تا لایه‌های پارچه در جای خود ثابت شوند و سپس چهار طرف کوسن را با چرخ خیاطی از فاصله یک سانتی‌متری لبه پارچه می‌دوزیم. روکش کوسن را از شکاف پشت آن به رو بر می‌گردانیم و اتو می‌کنیم.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۷ خرداد ۱۳۹۰


خرید پستی گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB T مخصوص کامپیوتر و لپ تاپ

گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB-T
دریافت ۲۵ کانال رادیویی وتلویزیونی با کیفیت DVD بدون نیاز به اینترنت
اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ از طریق پورت USB
دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن هوایی
دارای نرم افزار قدرتمند برای نمایش تصاویر دریافتی
قابلیت ضبط برنامه های در حال پخش با کیفیت بالا
قابلیت تهیه عکس وذخیره بر روی هارد دیسک از برنامه های درحال پخش
دریافت کلیه کانال های رادیویی وتلویزیونی به صورت دیجیتال

شبکه های قابل دریافت :
شبکه های ۱(سراسری) – ۲(سراسری) – ۳(جوان و ورزش) – ۴(علم و تکنولوژی) – ۵(تهران) – ۶(خبر) – ۷(آموزش) – ۸(معارف) – ۹(مستند) – ۱۰(جام جم) – ۱۱(iFilm – آی فیلم) – ۱۲(PressTV پرس تی وی) – ۱۳(العالم) – ۱۴(شما) – ۱۵(بازار) + ۱۰ شبکه رادیویی

ویژگی ها :
- گیرنده ۱۵ کانال داخلی و ماهواره ای ایران و ۱۰ شبکه رادیویی
– مشاهده شبکه های تلویریونی با کیفیت ماهواره (DVD) به صورت دیجیتال بدون نیاز به دیش
– تامین برق مورد نیاز از پورت usb ، بدون نیاز به آداپتور خارجی
– امکان تهیه عکس از برنامه های در حال نمایش
– اتصال آسان از طریق پورت usb
– امکان تهیه لیست کانال های مورد علاقه
– گارانتی تعویض

توجه : اگر شهر شما هنوز پخش دیجیتال را پشتیبانی نمی کند میتوانید از این گیرنده به عنوان تلویزیون آنالوگ استفاده کنید.لازم به ذکر است که پخش دیجیتال به زودی در سراسر کشور قابل دریافت خواهد بود.

قیمت استثنایی : فقط 45000 تومان
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .
برای خرید و سفارش این محصول بر روی آیکن زیر کلیک نمایید :
خرید پستی

ايربرا

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

پکیج طراحی ناخن مایا

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

خردكن نايسر دايسر پلاس

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

بيگودي جادويي

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

کیف رولی لوازم آرایش

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .

بستني ساز خانگي مجيک

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .

مانتو تابستانه سرمه

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .