photo رابطه جنسی زمان پریود زن چگونه باید باشد؟

این سوال برای همه زن و شوهر ها ایجاد می شود که در زمان عادت ماهانه ی زن ، تکلیف نزدیکی و امیال مردها چه می شود ؟ و آیا می شود در این ایام رابطه برقرار کرد؟ و اینکه می شود از راه های دیگری این میل را کنترل کرد؟ و هم چنین  آیا مردیکه از نظرغرایز جنسی نسبت به همسر خودبسیاربیشتر تمایلات جنسی از خود نشان میدهدباید حتما صبر کند و غریزه خود راسرکوب کند؟
زن و مردی که به وسیله عقد ازدواج شرعی و صحیح زن و شوهر شده اند, هرگونه لذت بردن جنسی و رابطه آنان با یکدیگر شرعا صحیح و حلال است . فقط در زمانی که زن در حال عادت زنانگی یا در حال نفاس به سر می برد, نزدیکی شوهر با او حرام است و اگر شوهر در این زمان با زن نزدیکی کند, گناه کرده و باید کفاره بدهد.  نزدیکى با همسر از پشت نیز از نظر بسیارى از فقها مکروه است. البته در حالت عادت زنانگى کراهت آن شدیدتر است. احتیاط این است که اگر زن راضى نباشد این کار ترک شود. ناگفته نماند مقاربت از این طریق موجب بیمارى‏هاى مختلف جسمى و روحى براى زن و مرد مى‏شود. لذا توصیه می شود در ایام عادت، از سایر قسمت های بدن لذت ببرید و خود را ارضا کنید و در شرایط عادی نیز لازم است مرد با ایجاد فضای عاطفی مثبت رضایت همسرش را برای عمل زناشویی جلب کند، بهتر خواهد بود و رابطه زن و مرد در محیط خانواده از سلامت و آرامش بیشتری برخوردار خواهد بود هر چند زن از نظر شرعی موظف است حق همسرش را ضایع نکند و به درخواست مرد پاسخ مثبت دهد تا خدای نکرده مرد به گناه مبتلا نشود ولی اگر مرد بتواند صبر کند و با رضایت باطنی همسرش اقدام کند مناسب تر است. در عین حال مرد هم بهتر است سعی کند همسرش را سرشوق آورد و مقدمات لازم را فراهم کند و از آنجا که معمولا عوامل روانی و روابط عاطفی، دوستانه و عاشقانه زن و مرد در این امر نقش مهمی را ایجاد می کند و حتی تفاهم های زن و مرد در زندگی در این امر مؤثر است و حالات روانی و مشکلات و سختی های زندگی می تواند در پاسخ مثبت یا منفی دادن زن به درخواست مرد تأثیر گذارد، بهتر آن است که مرد با در نظر گرفتن این نکات، از همسرش درخواست کند.

بازدید کننده گرامی اگر می خواهید پاسخ تمامی سوالهای خود را در زمینه مسائل جنسی دریافت کنید فقط کافیست فیلم آموزش کامل مسائل جنسی را که به صورت تصویری است به قیمت ۶۵۰۰ تومان خریده و پول آن را پس از دریافت فیلم به پستچی پرداخت کنید. برای خرید و مشاهده توضیحات در این زمینه روی لینک زیر کلیک کنید.

برای خرید و مشاهد ه توضیحات بیشتر کلیک کنید.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۴ اردیبهشت ۱۳۹۱