photo راهنمای خرید کاغذ دیواری مناسب برای هر منزل

امروزه کمتر کسی خانه ی خود را نقاشی میکند چون کاغذ دیواری دردسرهای نقاشی ساختمان را ندارد در ضمن تنوع گسترده  ی کاغذ دیواری ها با رنگ روغنی یکسدت قابل مقایسه نیست. هم چنین کاغذ دیواریهای خارجی و جدید قابل شستشو هستند و بهترین گزینه ی برای تمیز کردن منزل برای دوده گیری منزل به حساب می آیند. کاغذ دیواری های نوری جدیدترین مدلهای کاغذ دیواری هستند که در نهایت سادگی خانه ی شما را نیز بزگر نشان می دهند ( عکس بالا )درست است که باید در ابتدا هزینه بیشتری را متقبل شوید ولی در عوض هم در هزینه های نگهداری آن صرفه جویی و هم خانه تان را آن طور که دوست دارید دکور کرده اید. جدا از مد بودن کاغذ دیواری، یک سری خصوصیات ویژه نیز آن را از سایر گزینه ها متمایز می کند:
بقیه در ادامه ی مطلب…
تنوع رنگ و طرح آنها در مقایسه با دیگر دیوارپوش ها دست تان را برای انتخاب باز می گذارد.برای نشان دادن سلیقه و ذوق تان یکی از بهترین گزینه هاست.برای هر سلیقه ای طرحی خاص و مطابق میل وجود دارد.کاغذ دیواری ها فضای خانه را صمیمی تر و گرم تر می کنند.برای پوشش ایراد دیوارها و گوشه کنارها یکی از بهترین گزینه ها به شمار می رود.برای تزیین فضاهای خاص مانند اتاق کودک یا اتاق مطالعه راهی ساده و در عین حال بسیار کاربردی پیش پایتان می گذارد.
البته به طور حتم نصب کاغذدیواری به سادگی رنگ کردن دیوارها نیست، ولی به هر حال با توجه به فواید آن، از هزینه و وقت اضافه می توان چشم پوشی کرد. البته چنانچه تجربه ای در این زمینه ندارید بهتر است که کار را به کاردان بسپارید! حتما لازم نیست کل فضایتان را با کاغذدیواری بپوشانید، می توانید بخش هایی از اتاق یا نیمی از دیوارها را پوشانده و بخش های دیگر را رنگ کرده یا از انواع دیگر دیوارپوش مانند تخته های چوبی و غیره استفاده کنید. اگر به دنبال هیجان هستید این روش راه مناسبی برایتان است و مطمئن باشید نتیجه کار، ایده آل شما خواهد بود. شاید هم دوست داشته باشید همه دیوارها به جز یکی را با کاغذدیواری ساده بپوشانید و برای آن دیوار خاص کاغذی طرح دار و متفاوت در نظر بگیرید. بدین ترتیب نقطه تاکیدی زیبا و خاص نیز ایجاد کرده اید که می تواند پشت زمینه ای فوق العاده برای مبلمان و حتی شومینه تان به شمار رود. یک نکته بسیار مثبت در مورد این دسته از دیوارپوش ها این است که رنگ هایی را که به طور معمول استفاده نمی کنیم و به عبارتی از آنها می ترسیم، به راحتی به کار می بریم و از قرار گرفتن در این فضا لذت هم می بریم. رنگ هایی نظیر نارنجی، صورتی و حتی طلایی! شاید هم طرح هایی که هرگز به فکرمان هم نرسیده باشد، نظرمان را جلب کند و در فضای خانه مناسب باشد. مثلا می توان یک دیوار خاص اتاق پذیرایی را با کاغذ دیواری طرح داری از گل های بزرگ و رنگی آراست و نتیجه ای فوق العاده گرفت یا می توان برای رفع نقص های یک دیوار از طرح های خاصی مثل چهارخانه یا راه راه استفاده کرد. البته باید توجه داشته باشید که قبل از هرکار باید به فکر زیرسازی دیوارهایتان باشید تا بهترین نتیجه را به دست آورید.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۸ اسفند ۱۳۹۰