photo شبکه تلویزیونی اینترنتی امام رضا (ع) پلمپ شد

مدیر شبکه تلویزیونی اینترنتی امام رضا (ع) در ادامه گفت: زمانی جایی پلمپ خواهد شد که یا مشکل قضایی داشته باشد و یا مشکل امنیتی؛ البته این اتفاقات متوجه مدیر شبکه قرآن و معارف سیما ـ سید باقر پیش‌نمازی ـ است و این درخواست توسط ایشان صورت گرفته و این بی‌تدبیری متوجه ایشان است.
بقیه در ادامه مطلب…
وی با بیان این‌ که بیش از ۱۰ سال است مسؤولیت‌های مختلفی داشته است، خاطرنشان کرد: من معتقد به مصالح سازمانی هستم اما این بی‌حرمتی در روز روشن و در مقابل کارکنان انجام شده است و هیچ‌ یک از مسؤولان پاسخگو نبوده‌اند؛ من مصالح نظام را مهم‌تر از این مسائل می‌دانم.

طوبایی در ادامه اظهار کرد: ما از حدود یک سال قبل به صورت پی در پی با شبکه قرآنی صداوسیما با مشکل رو به رو بودیم، که در برخی موارد سکوت کرده و لب به سخن نگشوده‌ایم و همه‌ی اینها به خاطر رعایت مصالح بوده است.

مدیر شبکه تلویزیونی اینترنتی امام رضا (ع) بیان کرد: در طی این مدت حدود ۸۰ درصد مدیران شبکه امام رضا(ع) با بی‌حرمتی روبه‌رو شده و یکی پس از دیگری کنار گذاشته شده‌اند. از جمله قائم‌مقام، مدیر پخش، مدیر گروه کودک و نوجوان، مدیر روابط عمومی و تعدادی از نیروهای باسابقه و متعهد که کنار گذاشته‌ شده‌اند و برخی از مدیران به طور پیاپی تغییر یافته‌اند. آیا این برخوردها مطابق مصالح سازمان است؟

وی سپس با اشاره به این‌که سازمان صداوسیما باید نقدپذیری را از خود شروع کند، گفت: این اتفاق باید با دلسوزی و متعهدانه صورت گیرد. چراکه اگر سازمان صداوسیما به این نقدپذیری توجه و از آن جلوگیری نکند، این جریان به فضاهای دیگر کشیده می‌شود.

طوبایی با مهم دانستن این موضوع که کشور عراق با فقر اقتصادی و بحران امنیتی و مشکلاتی که گریبانگیرش است، موفق شده شبکه‌ی خوب و باکیفیتی به نام «ائمه» افتتاح کند، افزود: شبکه‌های امام حسین (ع)، امام موسی بن جعفر (ع)، امام علی (ع)، حضرت ابوالفضل العباس (ع) راه‌اندازی شده‌اند. حتی کشور عربستان که به آن انتقاداتی وارد می‌کنیم، چندین شبکه با این عناوین را داراست. بنابراین جای توجیه ندارد که چرا رسانه‌ی ملی ما تاکنون موفق نشده، شبکه‌ای به نام امام رضا (ع) را راه‌اندازی کند.

مدیر شبکه تلویزیونی اینترنتی امام رضا (ع) با بیان این‌که افتخاراتی که برای شبکه حاصل شد، در شرایطی بود که با انواع محرومیت‌ها روبه‌رو بوده‌ایم و بودجه‌ی امام رضا (ع) بلوکه شده بود، بیان کرد: همکاران ما از دریافت هر وجهی محروم بوده‌اند.

وی افزود: من تا رفع مشکلات شبکه حاضر به پذیرش هیچ مسؤولیتی در این رسانه نیستم تا این وضعیت روشن و معلوم و افراد خاطی تنبیه شوند.

طوبایی هم‌چنین درباره‌ی فعالیت‌های شبکه از جمله جشنواره رسانه دیجیتال و وبلاگ‌نویسی، بیان کرد: این جشنواره ششمین دوره‌ی خود را می‌گذراند که شامل سایت‌ها، نرم‌افزارها و وبلاگ‌هاست و با مشارکت وزارت ارشاد و دبیرخانه جشنواره به کار خود ادامه می‌دهد اما شبکه از امروز به حالت تعلیق و تعطیل درآمد.

مدیر شبکه تلویزیونی اینترنتی امام رضا (ع) در پایان در اعتراض به این اقدام، کناره‌گیری خود را از کار اعلام کرد و گفت: در صورت حل مشکل با افتخار باز خواهم گشت.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۴ مرداد ۱۳۹۰