عکس طاهره قبل و بعد از اسید پاشی

عکس, عکس طاهره قبل و بعد از اسید پاشی

هنگامی که زنگ منزل، طاهره به صدا درآمد او نمی دانست که چهار لیتر اسید سولفوریک در انتظارش برای انتقام جویی است.طاهره زن جوان ۲۶ ساله همدانی در آغازین ساعات روز ۱۵ اردیبهشت ماه سال گذشته با شنیدن صدای زنگ حیاط منزلش به همراه دختر ۳ ساله اش به سمت حیاط می رود.طاهره پس از بازکردن در حیاط با زن ناشناس و بلندقامتی روبرو می شود که دستکشی بر دست و سطل آبی رنگی به همراه داشت و این زن با بیان اینکه شیره انگور از طرف مادرشوهرش برای او آورده است از طاهره می خواهد که برای آوردن ظرف بزرگتر به خانه اش برود.
بقیه در ادامه مطلب….
هنگامی که طاهره برای برداشتن ظرف بزرگتر به داخل خانه اش رفت، «مونا» این زن ناشناس از فرصت استفاده کرده و به طور ناگهانی وارد خانه شد به گونه ای که هنگامی که طاهره از آشپزخانه خارج می شود زن ناشناس در فرصتی مناسب با آچاری که به همراه داشت، ضربات متعددی به سر طاهره می کوبد.

پس از آن که طاهره بی حال بروی دو زانوی خود قرار می گیرد، مونا، چهارلیتر اسیدسولفوریک را که در سطل آبی رنگ به همراه داشت را بر روی بدن طاهره می ریزد و این درحالیست که کودک طاهره که پشت مادر پناه گرفته بود نیز از این جنایت مصون نماند و قسمتی از صورت و بدنش در اسید می سوزد.

رحیم فریبا وکیل طاهره درباره این پرونده به خبرنگار حوادث ایسنا، گفت: با بستری شدن طاهره در بیمارستان بعثت همدان، ماموران پلیس نیز شناسایی زن ناشناس را در دستور کار خود قرار دادند و پس از ساعتی از آغاز تحقیقات زنی جوان و بلندقامت در حالی دستانش بر اثر سوختگی ناشی از اسید دچار تورم و سوزش شدید شده بود به بیمارستان بعثت مراجعه که با توجه به اطلاعات به دست آمده ماموران به این زن مشکوک می شوند.

وی افزود: ماموران در بررسی اولیه در حالی که تلاش داشتند رابطه ای میان دست های زن مراجعه کننده به بیمارستان و حادثه طاهره بیابند متوجه اظهارات ضد و نقیص جعفر (همسر طاهره) شده و در بررسی های بیشتر که از این دو (جعفر و زن مراجعه کننده) داشتند، زن جوان را به عنوان عامل اسیدپاشی به طاهره دستگیر کردند.

وکیل طاهره با بیان اینکه «مونا» در اعترافاتش اسیدپاشی به طاهره را قبول کرده است گفت: وی اعتراف کرده که با همسر طاهره (جعفر) رابطه داشته و برای انتقام جویی از طاهره اقدام به اسیدپاشی کرده است.

به گفته فریبا، در حال حاضر مونا با پس گرفتن انگیزه انتقام جویی ادعای جدیدی مطرح و مدعی شده است که جعفر از ارتباط پنهانیشان فیلم و عکس تهیه کرده است و او را تهدید به اسیدپاشی کرده است.

فریبا با بیان اینکه چشم ها، گوش ها، کف سر، گردن، سینه و قسمتی از پاهای طاهره در اسید ذوب شده است، گفت: براساس نامه پزشکی قانونی بینایی هر دو چشم طاهره تخریب شد و پلک ها و ابروهای وی نیز در اسید ذوب شده است و در نامه پزشکی قانونی فساد دائمی بینی طاهره نیز تائید شده است.

وکیل تسخیری طاهره افزود: علاوه بر از بین رفتن لب ها، این زن ۲۶ ساله حدود ۴۰ درصد از دندان های وی نیز نابود شد و درصدی از موهای وی نیز در اثر شدت سوختگی ناشی از اسید قادر به رویش مجدد نیست.

به گفته وی، ۶۰ درصد از شنوایی گوش های وی نیز از بین رفته است و بدن وی در ناحیه سینه ۴۰ درصد گوشت اضافی آورده است.

فریبا افزود: بنا بر تشخیص پزشکان، پزشکی قانونی «پانیذ» دختر طاهره هر دو به اضطراب پس از حادثه مبتلا شده اند که این مساله سبب شده است مادر و دختر هیچ گاه صحنه حادثه را از یاد نبرند.

وی با اشاره به برگزاری اولین جلسه دادگاه این پرونده اسیدپاشی گفت: مونا در جلسه دادگاه مدعی شد که جعفر وی را به ماده مخدر شیشه معتاد کرده و در هنگام اسیدپاشی به دلیل استعمال موادمخدر شیشه در حالت طبیعی نبوده است اما تاکنون ادعای این فرد در مورد مصرف موادمخدر در زمان ارتکاب جرم ثابت نشده است.

وی با اشاره به وضعیت «مونا» و «جعفر» گفت: در حال حاضر هر دو در بازداشت به سر می برند اما چندی پیش به دلیل آن که بازپرس دخالت مستقیم و موثر جعفر در اسیدپاشی را رد کرد، قرار منع تعقیب وی را صادر شده است.

فریبا در مورد وضعیت کنونی طاهره نیز به ایسنا گفت: طاهره به دلیل شدت سوختگی از روبنده استفاده می کند و فرزندش نزد خانواده جعفر سکنی دارد.

به گفته وی از آنجایی که اسیدپاشی عمدی، پوشش بیمه ای ندارد، طاهره برای ادامه راه درمان خود با مشکلات مالی مواجهه است.

<b>به دلیل شدت سوختگی چشم چپ طاهره کاملا تخریب شده است</b>

همچنین دکتر محمد طاهررجبی، پزشکی که از یک ماه پیش کار درمان طاهره را آغاز کرده است، در گفت وگو با ایسنا درباره پرونده پزشکی وی گفت: به دلیل شدت سوختگی چشم چپ طاهره کاملا تخریب شده است و در حال حاضر چشم راست این فرد نیز درحد تشخیص نور درمان شود اما به هر حال آن انتظاری که طاهره از درمانش دارد با واقعیت موجود تفاوت دارد.

این متخصص چشم و فوق تخصص جراحی زیبایی افزود: می توان بر روی اطراف چشم و گونه طاهره عمل زیبایی و پوست انجام داد اما به دلیل شدت سوختگی پوستی در بدن طاهره باقی نمانده است که بتوان از آن برای درمان استفاده کرد.

وی افزود: بینی این زن ۲۶ ساله کاملا تخریب شده است به گونه ای که تنها استخوانی باقی مانده است و در ناحیه سینه و گلو نیز باید بر روی طاهره عمل جراحی صورت گیرد.

رجبی افزود: در یک ماهه گذشته سه عمل پیوند پلک پایین، رفع چسبندگی داخلی پلک و پلک بالایی چشم راست بر روی این زن انجام شده است، گفت: خوشبختانه عمل ها موفقیت آمیز بوده است.

وی با بیان اینکه اسید باعث تخریب درونی چشم و قرنیه می شود گفت: یکی از مشکلات پیش روی درمان طاهره آب سیاه موجود در چشم اوست چرا که آب سیاه در بلندمدت موجب تخریب عصب بینایی چشم می شود.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۳ مرداد ۱۳۹۰


خرید پستی گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB T مخصوص کامپیوتر و لپ تاپ

گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB-T
دریافت ۲۵ کانال رادیویی وتلویزیونی با کیفیت DVD بدون نیاز به اینترنت
اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ از طریق پورت USB
دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن هوایی
دارای نرم افزار قدرتمند برای نمایش تصاویر دریافتی
قابلیت ضبط برنامه های در حال پخش با کیفیت بالا
قابلیت تهیه عکس وذخیره بر روی هارد دیسک از برنامه های درحال پخش
دریافت کلیه کانال های رادیویی وتلویزیونی به صورت دیجیتال

شبکه های قابل دریافت :
شبکه های ۱(سراسری) – ۲(سراسری) – ۳(جوان و ورزش) – ۴(علم و تکنولوژی) – ۵(تهران) – ۶(خبر) – ۷(آموزش) – ۸(معارف) – ۹(مستند) – ۱۰(جام جم) – ۱۱(iFilm – آی فیلم) – ۱۲(PressTV پرس تی وی) – ۱۳(العالم) – ۱۴(شما) – ۱۵(بازار) + ۱۰ شبکه رادیویی

ویژگی ها :
- گیرنده ۱۵ کانال داخلی و ماهواره ای ایران و ۱۰ شبکه رادیویی
– مشاهده شبکه های تلویریونی با کیفیت ماهواره (DVD) به صورت دیجیتال بدون نیاز به دیش
– تامین برق مورد نیاز از پورت usb ، بدون نیاز به آداپتور خارجی
– امکان تهیه عکس از برنامه های در حال نمایش
– اتصال آسان از طریق پورت usb
– امکان تهیه لیست کانال های مورد علاقه
– گارانتی تعویض

توجه : اگر شهر شما هنوز پخش دیجیتال را پشتیبانی نمی کند میتوانید از این گیرنده به عنوان تلویزیون آنالوگ استفاده کنید.لازم به ذکر است که پخش دیجیتال به زودی در سراسر کشور قابل دریافت خواهد بود.

قیمت استثنایی : فقط 45000 تومان
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .
برای خرید و سفارش این محصول بر روی آیکن زیر کلیک نمایید :
خرید پستی

ايربرا

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

پکیج طراحی ناخن مایا

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

خردكن نايسر دايسر پلاس

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

بيگودي جادويي

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

کیف رولی لوازم آرایش

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .

بستني ساز خانگي مجيک

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .

مانتو تابستانه سرمه

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .