photo مسابقات بین المللی قرآن ۸ تیر

بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم هشتم تیر همزمان با بعثت رسول اکرم (ص) در سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی آغاز می شود.

به گزارش خبرنگار واحد مرکزی خبر ؛ نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه با اعلام این خبر در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات این دوره به مدت پنج روز و در دو رشته حفظ و قرائت برگزار می شود.

حجت الاسلام و المسلمین علی محمدی افزود: حدود۹۰کشور به این مسابقات دعوت شده اند که تاکنون بیش از۵۰ کشور نمایندگان خود را معرفی کرده اند.

وی درباره اعضای هیئت داوران این مسابقات اضافه کرد: هشت داور خارجی و هشت داور داخلی داوری این دوره از مسابقات را برعهده دارند.

نماینده ولی فقیه در سازمان اوقاف و امور خیریه درباره برنامه های جنبی این دوره از مسابقات گفت: همایش تجلیل از بانوان فعال در عرصه قرآن کریم، برگزاری نمایشگاه قرآن، محافل انس با قرآن و بازدید شرکت کنندگان از مکان های فرهنگی از جمله فعالیت های جانبی بیست و هشتمین دوره مسابقات بین المللی قرآن است.

وی درباره شرکت کنندگان ایرانی این دوره از مسابقات گفت: آقای هاشمی از استان بوشهر در رشته قرائت و آقای محمد نژاد از استان آذربایجان غربی در رشته حفظ در این مسابقات حضور دارند.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۹ خرداد ۱۳۹۰