آقای فرهادی ، ئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش:
یر اساس این بخشنامه ، نقل و انتقال داوطلبان انتقال به دیگر استان ها که دارای مشکلات بسیار حاد هستند به تایید مشکلاتشان و هماهنگی ادارات کل آموزش و پرورش استان ها برای اشتغال در مناطق نیازمند ( غیر از مرکز استان ) مشروط شده است.
بقیه در ادامه مطلب….
وی گفت : برای انتقال قطعی فرهنگیانی که همسر آنان جزء نیروهای نظامی، انتظامی و یا کارمند دولت هستند و از اول فروردین امسال به استان دیگر منتقل شده اند باید با ارائه حکم و یا امریه انتقال همسرانشان اقدام شود.

آقای فرهادی رعایت بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی رئیس جمهور درباره متعهدین خدمت ، به تاریخ ۲۵ فروردین پارسال را الزامی دانست.

وی افزود: انتقال موقت متقاضیانی که در سال تحصیلی ۹۱-۹۰ در منطقه‌ای غیر از مبدا خدمتی خود در دوره‌های تحصیلی بالاتر ، مشغول تحصیل می‌شوند به شرط عدم نیاز مبدا و مقصد بلامانع است.

آقای فرهادی گفت : انتقال از مناطق برخوردار یک استان به مناطق کمتر توسعه یافته استان دیگر با رعایت شرط عدم نیاز مبدا و مقصد با هر میزان سابقه خدمت بلامانع است.

وی تاکید کرد : مسئولیت نظارت بر اجرای این دستورالعمل با مدیرکل آموزش و پرورش هر استان است و باید اقدامات مربوط به نقل و انتقال اضطراری تا ۲۵ شهریور پایان یابد تا فرصت ساماندهی نیروها و تنظیم برنامه های هفتگی وجود داشته باشد.

ضوابط نقل و انتقالات اضطراری فرهنگیان در بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش ابلاغ و با توجه به ممنوعیت انتقال به مدارس شهر تهران توصیه شده است از مکاتبه با آموزش و پرورش در این باره خودداری شود.

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۳ شهریور ۱۳۹۰