photo ۲ حرکت ورزشی تصمینی برای بزرگ کردن سینه ها

اگر خانم هستید و می خواهید سینه های بزرگی داشته باشید باید حرکات ورزشی را که در ادامه ی مطلب برای شما توضیح می دهیم با دمبلهای ۲٫۵ تا ۵ کیلوگرم آغاز کنید. هر تمرین را ۲ ست ۱۲  تایی انجام دهید و ۱ دقیقه بین هر دو ست استراحت نمایید. برنامه را دو تا سه روز غیرمتوالی در هفته تکرار کنید. ( هرگر دو روز متوالی این ورزشها را انجام ندهید ) بقیه در ادامه ی مطلب…

حرکت اول : پرس سینه

به پشت، روی یک نیمکت بخوابید. یک جفت دمبل را طوری در دستهایتان بگیرید که در امتداد یکدیگر باشند. بدون قفل کردن آرنجها، دستهایتان را عمود بر سینه بکشید. پاهایتان را آنقدر بالا بیاورید که ساقهایتان موازی زمین شوند. اگر حفظ این وضعیت برایتان دشوار است، کف پاهایتان را روی نیمکت بگذارید.آرنجهایتان را به طرفین خم کنید و به آرامی بازوهایتان را تا موازی شدن با زمین پایین بیاورید. شکمتان را منقبض و کمرتان را صاف نگه دارید. یک ثانیه مکث نمایید و سپس با صاف کردن و کشیدن دستها، عمود بر سینه، وزنه ها را بسمت بالا پرس کنید.

photo ۲ حرکت ورزشی تصمینی برای بزرگ کردن سینه ها

 

_________________________________________

حرکت دوم:

پروانه سینه:مثل حرکت قبل، به پشت روی نیمکت بخوابید. اما این بار، دمبلها را موازی هم بگیرید.درحالیکه آرنجهایتان را کمی خم نگه داشته اید، بازوهایتان را به آرامی بطرفین پایین بیاورید. در پایین ترین نقطه، یک ثانیه مکث نمایید و سپس با انقباض عضلات سینه، وزنه ها را به نقطه شروع حرکت بازگردانید.

photo ۲ حرکت ورزشی تصمینی برای بزرگ کردن سینه ها

برچسب ها درباره :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲ خرداد ۱۳۹۱