photo آموزش تریین تمام میوه ها و خوراکی های شب یلدا (نشر اختصاصی)

نشر اختصاصی وب شاد – شما در این پست می توانید تزیین تمام میوه های مخصوص شب یلدا از قبیل هندوانه ، انار ، پرتغال و .. هم چنین تزیین مجلسی آجیل و خشکبار را یاد بگیرید. نخست به آموزش روشهای مختلف تزیین هندوانه خواهیم پرداخت. ( دقت کنید آموزش هر تزیینی زیر عکس آن نوشته شده است)

photo آموزش تریین تمام میوه ها و خوراکی های شب یلدا (نشر اختصاصی)

هندوانه را از طول زیکزاک یا دالبر ونیم دایره ،نیم دایره ای برش داده اما نه کامل بلکه در وسط آن یک دسته ی زیکزاکی یا دالبری نگه داریدتا به شکل سبد شود وسپس هندوانه های داخل آن را گرد گرد با قاشق معمولی ویا با قاشقهای بستنی در آورده وبرای اینکه همه ی هندوانه ها را گرد گرد در بیا ورید از ابتدا که همه ی توپها را در می آورید در ظرفی دیگر ریخته وسپس همه را به سبد هند وانه ای خود وارد کنید.می توانید برای پذیرایی از چوبهای کبابی کوچک که چند عدد را در توپهای هندوانه ای فرو کرده اید و به آن شکل زیبایی هم می بخشد به جای چنگال استفاده نمایید.
( برای اطلاع از بقیه مطالب روی کلمه ی ادامه ی مطلب در زیر نوشته کلیک کنید)photo آموزش تریین تمام میوه ها و خوراکی های شب یلدا (نشر اختصاصی)photo آموزش تریین تمام میوه ها و خوراکی های شب یلدا (نشر اختصاصی)


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۶ آذر ۱۳۹۱