بهترین مارک خمیر دندان

مسواک زبر را محکم روی دندان بکشیم یا نه و بهترین خمیر دندان

photo مسواک زبر را محکم روی دندان بکشیم یا نه و بهترین خمیر دندان

خیلی از ما فکر میکنیم اگر مسواک زبر را محکم روی دندانها بکشیم زردی و جرم آن کم میشود و این یک تفکر کاملا اشتباه است. مهم‌ترین عامل انتخاب مسواک، نرم بودن آن و مهم‌ترین ملاک انتخاب خمیر دندان، ترکیبات و اعتبار شرکت سازنده آن است.به گفته متخصصان با مسواک زدن فقط می‌توانید سطوح بیرونی، درونی و روی دندان‌ها را تمیز کنید، اما برای تمیز کردن میان دندان‌ها و قبل از مسواک زدن باید از نخ دندان استفاده شود؛ البته به شرطی که استفاده نادرست از نخ دندان، لثه میان دندان‌ها را زخم نکند.این روزها تبلیغات خمیر دندان‌های مختلف در بیلبوردهای شهری دیده می‌شود؛ محصولاتی که به ادعای تولیدکنندگانشان قادرند ۸۰ درصد دندان‌ها را سفیدتر کنند.
( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۷ دی ۱۳۹۵

سفید کردن تضمینی و اصولی دندان ها

photo سفید کردن تضمینی و اصولی دندان ها

کربنات سود ماده ای است که باعث سفیدی دندان های شما می شود،می توانید از این ماده شیمیایی به روی دندانهایتان استعمال کنید.این ماده را بر روی مسواک خود بزنید و به دندان هایتان بمالید البته باید دقت داشته باشید که مبادا این ماده ی را قورت دهید و در حین اینکه دندان های تان را با این ماده می شوید دهانتان را از آب پر کنید تا مبادا غلظت زیاد این ماده باعث از بین رفتن مینای دندانتان نشود.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۳۰ خرداد ۱۳۹۰

روش های مختلف سفید کردن دندان

photo روش های مختلف سفید کردن دندان

دندان ها به مرور زمان وبا گذشت سن دچار تغییر رنگ می شوند.این تغییر رنگ در اثر تغییر مواد معدنی مینا وعاج صورت می گیرد به این معنی که تخلخل مینا به مرور کم می شود وشفافیت خود را از دست می دهد.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۸ خرداد ۱۳۹۰