بیش فعالی جنسی چیه

نشانه های شیدایی جنسی یا بیش فعالی جنسی در مردان و زنان

photo نشانه های شیدایی جنسی یا بیش فعالی جنسی در مردان و زنان

اگر همسر شما روزی چند بار از شما رابطه جنسی میخواهد اگر خود شما این گونه هستید اگر مدام خواب نزدیکی با افراد مختلف را می بینید اگر همیشه به این گونه روابط فکر میکنید شما یا همسر شما دچار بیماری بیش فعالی جنسی یا شیدایی جنسی هستید.دلایل متفاوتی مانند بیماری های فیزیولوژیکی مغزی یا اختلالات روانی میتوانند باعث شیدایی جنسی شوند. تصادف، سکته مغزی، بیماری های آسیب زننده بافت مغزی مانند آلزایمر و پارکینسون از جمله بیماری های فیزیولوژیکی می باشند که منجر به شیدایی جنسی می شوند. از طرف دیگر اختلالات روانی مثل بیماری دوقطبی، بیماری های شخصیتی خصوصا پارانویید، بیش فعالی ووسواس هم در ایجاد شیدایی جنسی نقش بسزایی دارند. استفاده از الکل و مواد مخدری مثل متان فتامین ها (شیشه) نیز در کوتاه مدت باعث شیدایی جنسی و سپس از بین رفتن کامل میل جنسی می گردد. معمولا کمتر از ده درصد جمعیت کشورها به این عارضه دچار هستند.برخی از مردان هستند که میل جنسی بسیار بالایی دارند و مدام در آرزوی داشتن رابطه جنسی هستند. همسران با این مردان چه کنند؟ بیش فعالی جنسی عبارت از تمایل و احساس نیاز مرضی به برقراری رابطه جنسی می باشد، طوریکه این بیماران مثلا تا ۲۰-۱۵ بار رابطه جنسی در روز ارضاء جنسی پیدا نمی کنند. این حالت را که یک بیماری است نباید با میل جنسی زیاد اشتباه کرد.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۰ دی ۱۳۹۵

ایا شما بیش فعالی جنسی دارید

photo ایا شما بیش فعالی جنسی دارید

بیش فعالی جنسی را نباید با تمایلات جنسی زیاد اشتباه گرفت و حتما باید این بیماری شناخته شده و درمان شود چرا که باعث اذیت خود فرد مبتلا و خانواده و حتی فامیل او می شود. فرد مبتلا ممکن است در روز ۲۰ بار رابطه داشته باشد و باز هم به این کار تمایل داشته باشد. از خصوصیات این بیماران این است که تمایلات جنسی آنها محدود به یک فرد نیست بلکه معطوف به هر فردی می تواند باشد.ممکن است یک مرد در روز ۳ بار رابطه زناشویی داشته باشد که با آن نیازهایش برطرف می شود و این حالت مرضی نیست. آمار دقیقی در مورد میزان شیوع این بیماری وجود ندارد. در یک بررسی میزان شیوع این بیماری را ۳ درصد مردان گزارش کرده اند که اگر درست باشد رقم قابل ملاحظه ای است. روانشناسان و روانپرشکان این بیماری را یک اختلال رفتاری محسوب می کنند.
مشخصات مردانی که دارای بیش فعالی جنسی هستند:رفتار نامناسب در مواجهه با دیگران،نیاز جنسی مداوم و پایدار و کنترل نشده،احساس نیاز اجباری به خودارضایی،رفتار و صحبت هرزه گونه،این بیماران اگرچه وارد رابطه جنسی متعدد می شوند ولی رضایت جنسی پیدا نمی کنند و ممکن است لذت جنسی هم نداشته باشند،این بیماران دارای احساس فوریت جنسی هستندبا احساس نیاز جنسی باید بلافاصله آنرا برطرف کنند و احساس آنها قابل کنترل نیست،در آوردن لباس خود و یا دیگران ( ادامه توضیحات را در ادامه مطلب مطالعه کنید)


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۶ اسفند ۱۳۹۱