photo جزییات کشته شدن نیما نهاوندیان

متاسفانه خبر به قتل رسیدن مجری ورزشی معروف و محبوب کشورمان نیما نهاوندیان (یکی از مجریان ورزشی شکه دو سیماکه از چندی قبل فعالیت خود را در شبکه شما آغاز کرده بود) تایید شد . جسد این مجری جوان تلویزیون ، بامداد امروز در منزل مسکونی او در شهرآرا پیدا شده و در حال حاضر پلیس در حال پیگیری این قتل می باشد.  پلیس می گوید: جسد این مجری صدا و سیما بامداد امروز در خانه اش در غرب تهران کشف شد پس از اطلاع تیمی از ماموران همراه بازپرس جنایی در محل حاضر شده و هیچ آثاری از قتل بر روی بدنش مشاهده نشد. تاکنون پرونده به اداره دهم فرستاده نشده و باید منتظر اعلام علت مرگ از سوی پزشکی قانونی باشیم.صبح امروز مادر و پسرخاله نیما نهاوندیان بعد از تماس های بدون پاسخ با او  به منزل او رفته بودند که با جسد او مواجه شده و با ۱۱۰ تماس گرفتند.

تکمیل خبر: مجتبی سجادی تهیه کننده در خصوص جزئیات فوت نیما نهاوندیان گفت: متاسفانه شب گذشته نیما نهاوندیان در اثر برخورد با یک میز خون ریزی مغزی می کند و به دلیل آنکه به تنهایی در خانه حضور داشته و کمک رسانی با تاخیر صورت گرفته بعد از کما رفتن و مرگ مغزی فوت می کند. به طور احتمال بعد از انجام کارهای مورد نیاز فردا در قطعه هنرمندان به خاک سپرده می شود.خبرهای مبنی بر خودکشی نیما نهاوندیان کذب محض است و براساس جزییات شرح داده شده مرگ وی صورت گرفته است.

زمان تدفین نیما نهاوندیان :

پیکر این مجری فردا ساعت ۹ صبح از مقابل شبکه دو سیما واقع در انتهای خیابان الوند تشییع خواهد شد و رایزنی‌ها برای خاکسپاری او در قطعه هنرمندان در حال انجام است.

photo جزییات کشته شدن نیما نهاوندیان

بیوگرافی نیما نهاوندیان:

نیما نهاوندیان متولد سال ۱۳۶۰ در شهرستان گرگان بود که از سال ۸۲ همکاری با سازمان صدا و سیما را آغاز کرد.اجرای چند دوره برنامه ورزش از نگاه دو، طعم ورزش، توپ طلایی، دورخیز، هفت سنگ و عید کبریا از جمله برنامه‌های نهاوندیان در شبکه دو سیماست.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۳ دی ۱۳۹۱