ثریا قاسمی

صحبتهای ثریا قاسمی برنده سیمرغ بلورین جشنواره ۹۵

photo صحبتهای ثریا قاسمی برنده سیمرغ بلورین جشنواره ۹۵

ثریا قاسمی بازیگر محبوب سینما و تلویزیون ایران است که بی شک همه ی ما دوستش داریم. وی امسال برنده سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم سینمایی «ویلایی‌ها» شد از جمله چهره‌هایی است که از برگزاری این دوره از جشنواره دل خوشی ندارد. این بازیگر پیشکسوت هنگام اختتامیه برای دریافت جایزه‌اش در سالن حضور نداشت و همین بهانه‌ای شد تا با ایشان درباره غیبت‌شان در مراسم پایانی جشنواره امسال گفتگویی کنیم و گلایه‌هایشان را بشنویم.
از جشنواره امسال و جایزه‌ای که برای بازی در «ویلایی‌ها» گرفتید برایمان بگویید؟من از جشنواره و نتایج‌اش خبر چندانی ندارم و دوستان اطرافم به من گفتند چه اتفاق‌هایی افتاده و حتی آنها به من گفتند که جایزه گرفتم.

یعنی خودتان در جریان جایزه‌ای که قرار بود به شما اهدا شود نبودید؟خیر، چیزی به من اعلام نشده بود.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۲۳ بهمن ۱۳۹۵

درگذشت ثریا قاسمی ؟!

photo درگذشت ثریا قاسمی ؟!

علی رغم شاعات گسترده ای که در خصوص فوت ثریا قاسمی در بسیاری از سیاتها و در بین مردم منتشر شده است خوشبختانه این بانوی هنرمند ایرانی زنده است. متاسفانه قبل از فوت مادر او یعنی مرحومه حمیده خیر آبادی نیز چنین شایعاتی منتشر شد که باعث ناراحتی مرحومه نادر گردیده بود و حال همین شایعات برای دختر او ساخته شده است. قاسمی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس این خبر را تکذیب کرد.وی ضمن ابراز تأسف از این گونه اقدامات، نسبت به منبع پخش این شایعه اظهار بی‌اطلاعی کرد.قاسمی با اشاره به اینکه در سلامت کامل و در سفر اروپایی به سر می‌برد، افزود: از شب گذشته تاکنون با تماس‌های مکرر افراد در رابطه با این خبر مواجه بوده‌ام.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۹ فروردین ۱۳۹۱