photo یک راه خانگی ساده و ارزان برای ترک سیگار تضمینی

قصد دارید سیگار کشیدن را ترک کنید؟ دوست دارید همسر شما دیگر سیگار نکشد؟ میخواهید عزیزان شما به سادگی سیگار را کنار بگذارند؟ این یک معجون و روش خانگی مفید و ساده برای ترک سیگار است. شما برای درست کردن آن به مواد زیر نیاز دارید: قبل از خواندن مواد لازم باید بدانید این نوشیدنی باید همیشه در یخچال نگهداری شود. می‌توانید آن را مانند یک معجون هر روز صبح و عصر مصرف کنید. صبح‌ها دو قاشق از آن را با معده‌ی خالی بخورید، و عصرها همین میزان را دو ساعت بعد از یک وعده‌ی غذایی بخورید.

ریشه‌ی زنجبیل به اندازه‌ی یک انگشت شست – یک پیاز تقریبا هم‌اندازه‌ی زنجبیل – ۲ قاشق سوپ‌خوری زردچوبه –  یک لیتر آب – ۴۰۰ گرم عسل طبیعی –

ابتدا ۴۰۰ گرم عسل را به آب بیفزایید. این ترکیب را روی شعله بگذارید و صبر کنید تا بجوشد. پیاز و زنجبیل را خرد کنید و داخل مواد در حال جوش بریزید. دوباره صبر کنید تا مواد به جوش بیایند، سپس زردچوبه را اضافه کنید و شعله را قدری کم کنید. این ترکیب باید بپزد تا زمانی که آب آن به نصف برسد. مواد را از صافی بگذرانید و آن را درون یک ظرف شیشه‌ای بریزید. صبر کنید نوشیدنی خنک شود و سپس آن را درون یخچال بگذارید.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۵ خرداد ۱۳۹۵