درمان سرگیجه

عمده ترین دلایل ابتلا به سرگیجه + درمان

photo عمده ترین دلایل ابتلا به سرگیجه + درمان

دلایلی که باعث سرگیجه در افراد می شود مختلف است اما عمده ترین این دلایل عبارتند از : مصرف مواد مخدر و الکلی، مصرف داروهای مخوصص درمان فشار خون بالا یا بیماریهای کرونری – عروقی،کاهش گلبولهای قرمز خون،گرمای زیادی بدن که ممکن است منجر به غش کردن فرد شود، ،بالا رفتن سن،کاهش قند خون، کاهش فشار خون،، ام اس یا تومورهای مغزی،کاهش اکسیژن و کاهش جریان خون به مغز به ویژه در بیمارانی با سابقه سکته و البته گاهی هم ممکن است به خاطر استرس یا خستگی باشد. بسیاری از دلایل قابل پیشگیری نیستند مثلا اگر بر اثر افت قند خون دچار سرگیجه می شوید در برنامه یغذایی خود کشمش ، شیره انگیر و… قرار دهید. سرگیجه مسری نیست درمان این اختلال ارتباط مستقیم با تشخیص عامل مولد آن دارد. گاهی اوقات مصرف دارو این اختلال را کاهش می‌دهد.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی پزشکان ایرانی


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۹ تیر ۱۳۹۱

درمان گیاهی فوق العاده موثر برای سرگیجه

photo درمان گیاهی فوق العاده موثر برای سرگیجه

همه ی ما در زندگی حتی برای یکبار هم که شده دچار سرگیجه شده ایم و ممکن است به سرعت نگران شده و وحشت زده شویم اما با خواندن مقاله زیر میتوانید با دلایل و درمان این بیماری آشنا شوید:

سرگیجه به علت اختلال در گوش درونی ، سرماخوردگی ، آنفلوآنزا ، آلرژی ، فقر غذایی ، کاهش قند خون ، خونریزی داخلی ، بیماریهای قلبی و … میباشد.

بقیه در ادامه مطلب….


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۴ شهریور ۱۳۹۰