سایت رسمی ایرانسل

کمکهای ایرانسل به مشترکینش در رمضان

photo کمکهای ایرانسل به مشترکینش در رمضان

ایرانسل نیز مشترکین خود را از طرح های مخصوص ماه رمضان بی نصیب نخواهد گذاشت. اطلاعاتدر خصوص محصولات و خدمات ارزش افزوده ویژه ماه مبارک رمضان، طرح اعتبار هدیه، تخفیف ۷۰ درصدی در بهای مودم های USB وایمکس و هزینه ترافیک مصرفی به مناسبت حلول این ماه، از طریق وبسایت رسمی این شرکت به نشانی www.irancell.ir  قابل دسترسی است.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۳۱ تیر ۱۳۹۱

شرایط و جزییات استخدام ایرانسل

photo شرایط و جزییات استخدام ایرانسل

شرکت خدمات ارتباطی ایرانسل پیشرو در ارائه خدمات نوین ارتباطات سیار در ایران در نظر دارد از افراد واجد شرایط برای شغل زیر دعوت به همکاری نماید.

بقیه در ادامه مطلب….


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۸ تیر ۱۳۹۰

جزییات طرح مهتاب ایرانسل

photo جزییات طرح مهتاب ایرانسل

به گزارش ایسنا، روابط عمومی ایرانسل اعلام کرد با استفاده از این طرح، تمامی مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل می توانند از ساعت یک تا شش بامداد و با انتخاب و فعال سازی یکی از دو بسته ارائه شده، از تخفیف ویژه در مکالمات داخل شبکه خود برخوردار شوند.مشترکین ایرانسل میتوانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۲*۷*۱۴۰* و پرداخت ۹هزار و ششصد ریال، بسته ۵۰ دقیقه ای مکالمه بامدادی با دوره اعتبار ۵ روز را روی خط خود فعال کنند.

بسته مکالمه ۱۰۵ دقیقه ای طرح مهتاب ایرانسل نیز با شماره گیری کد دستوری #۲*۲*۷*۱۴۰* و پرداخت ۱۸هزار و نهصد ریال و دوره اعتبار ۷ روزه فعال می شود.

حداکثر میزان استفاده از بسته ۵۰ دقیقه ای، در هر شبانه روز ۱۰ دقیقه و بسته ۱۰۵ دقیقه ای ۱۵ دقیقه تعیین شده است.

براساس این گزارش، مشترکین در هر زمان تنها می توانند یکی از بسته های مذکور را انتخاب و فعال کنند و با پایان یافتن دوره اعتبار هر بسته، می توانند بلافاصله بسته جدیدی را فعال کنند. مشترکین در طول هر شبانه روز، تنها قادر به انتخاب و فعال سازی یکی از طرح ها و یا بسته های افزایشی ایرانسل هستند.

اطلاعات بیش تر درباره طرح مهتاب ایرانسل، در وب سایت رسمی این اپراتور تلفن همراه کشور به نشانی www.irancell.ir قرار گرفته است.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۵ تیر ۱۳۹۰