photo آموزش دسر خوشمزه وشیک قارچ سوخاری با پنیر پیتزا

این پیش غذا یا دسر میتواند برای مهمانان شما بسیار سوپرایز کننده باشد. شما برای تهیه این دسر عالی به یک کیلو قارچ ، ارد ذرت، نمک به میزان لازم ، یک عدد تخم مرغ ، یک قاشق غذا خوری شیر، نیمپیمانه ارد سوخاری، پودر سیر و پنیر پیتزا به میزاننیم پیمانه نیاز دارید. ابتدا به این صورت که به قارچ ها نمک زده و در آرد می غلتانیم.تخم مرغ ها را با نمک و فلفل و پودر سیر می زنیم.
سپس قارچ ها را در مایه ی تخم مرغ فرو می کنیم.آرد سوخاری را با پنیر پیتزا مخلوط می کنیم.بعد قارچ ها را در آرد سوخاری و پنیر می غلتانیم و کمی فشار می دهیم تا آرد سوخاری و پنیر را به خود بگیرد.روغن را در یک ظرف نسبتاً گود ریخته و روی حرارت داغ می کنیم.قارچ ها را یکی پس از دیگری در روغن داغ سرخ می کنیم، طوری که ترد شود.فقط دقت کنید که قارچ ها نسوزند.میتوانید برای پف کردن قارچ ها به مخلوط  شیر و تخم مرغ مقداری ماء شعیر اضافه نمایید… همچنین برای زیباتر شدن و طعم دارتر شدن قارچ ها میتوانید بعد از بیرون آوردن قارچ ها از مخلوط شیر و تخم مرغ آنها را درون آرد سوخاری قرار دهید و سپس در ماهیتابه سرخ نمایید.
قت کنید که قارچ ها نسوزند. اگه ظرفتون جا داشت میتونید چند تا قارچ و با هم بچینید .فقط روغن داغ باشه و بعد حرارت زیر قارچها کم .برای سرخ کردن قارچها از سرخ کن استفاده نکنید.


ادامه مطلب . . .


برچسب ها :

  • نوشته : مدیر
  • تاریخ : ۱۸ دی ۱۳۹۵