تکلیف رنگی که موقع تاتو وارد بدن می شود چیست

photo تکلیف رنگی که موقع تاتو وارد بدن می شود چیست

تا به حال به این فکر کرده اید رنگی که در زمان تاتو یا همان خالکوبی وارد بدن فرد می شود در بدن منتشر می شود یا خیر؟  محققان میگویند گرچه قسمت اعظم رنگ در همان محل ورود در پوست باقی میماند ولی مقداری از آن به غدد لنفاوی و مکان های دیگر بدن شما مهاجرت میکنند.در سال های اخیر بیشتر با افرادی مواجه میشوید که بر روی پوست خود خالکوبی یا تاتو دارند. طبق آمارها تنها در ایالات متحده یک سوم مردم خالکوبی دارند.آیا میدانید که رنگ های بکار برده شده برای خالکوبی در واقع برای استفاده انسان ساخته نشده اند. غالب اینها رنگ های صنعتی هستند که بطور مثال از آنها برای رنگ کردن اتومبیل استفاده میشود. اداره دارو و غذای امریکا هیچ رنگی را برای خالکوبی در انسان مورد تائید قرار نداده است.بعد از وارد شدن رنگ به پوست بدن آن را ماده خارجی تشخیص داده و سعی در دفع آنها میکند ولی غالبا موفق نشده و رنگ در پوست باقی میماند. بعد از حدود یک ماه از انجام خالکوبی ۷۰ درصد ماده رنگی در پوست میماند ولی قسمتی از این مواد به توسط دسته ای از سلول های دفاع ایمنی بدن به نام ماکروفاژها بلعیده شده و از پوست دور میشوند.غالب این ماکروفاژها به غدد لنفاوی نزدیک محل تزریق میروند ولی تعدادی از آنها از طریق جریان خون منتشر شده به کبد میرسند. پس دفعه دیگر که خواستید تاتو کنید به یاد داشته باشید که این تنها پوست شما نیست که رنگ میشود بلکه رنگدانه ها به غدد لنفاوی و حتی کبد شما هم منتشر میشوند.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۶ مرداد ۱۳۹۶

آموزش زیباترین طراحی ها روی ناخن بدون ابزار در منزل

photo آموزش زیباترین طراحی ها روی ناخن بدون ابزار در منزل

برای طراحی روی ناخن نیازی به خرید ابزار مانیکور و طراحی ناخن نیست شما به سادگی میتوانید زیباترین طراحی ها را با ابتدایی ترین وسایلی که در هر منزلی یافت می شود طراحی کنید. نوار چسب، چسب زخم، سوزن، پونز، گیره کاغذ، مداد، خودکار، قلم مو، فرچه، نی، میخ، گوش پاک کن، کبریت، پیچ، سیم فلزی، سوزن ته گرد، سنجاق سر، پنبه و … جزئی از وسایلی هستن که توی هر خونه ای پیدا میشن و توی این پروژه محبوب طراحی ناخن قابل استفاده هستن. ۵ تا از این طرح ها را امروز یاد می گیرید. ابتدا باید با لاک محافظ ناخن روی ناخن ها رو بپوشونید تا آسیب نبینن. اولین طرح ما بچه پنگوئن است، چون پنگوئن ما خیالیه من از رنگ آبی استفاده کردم. بدن اون رو با لاک سفید سر ناخن بکشید. از مداد و سوزن ته گرد استفاده کنید تا بتونید روی لاک نقطه طراحی کنید. با ته سوزن دو نقطه گرد سفید بزنید و با یه سوزن ریزتر دو تا نقطه سیاه بزنید تا چشم هاش درست بشه. با نوک خود مداد می تونید نقطه های ریز توی چشم پنگوئن رو بکشید. حالا با نوک مداد و لاک زرد بینی و پاهای پنگوئن رو بکشید. در آخر یک لایه کلفت از برق ناخن روی طرح بزنید. از اونجا که من عاشق کارتون مینیون ها هستم خواستم طرح یکی از ناخن هام شخصیت این کارتون باشه. ابتدا یک لایه لاک سفید روی ناخن بزنید تا لایه زرد بعدی رنگ گچی به خودش بگیره و خوشرنگ تر بشه. ۲ تا دایره نقره ای بزرگ این شکلی با ته مداد درست کنید. دایره های سفید رو با گوش پاک کن و نقطه های مشکی رو با سنجاق سر بزنید.

( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

ترفندهایی برای شل نشدن پوست در هوای گرم و خراب نشدن ارایش

photo ترفندهایی برای شل نشدن پوست در هوای گرم و خراب نشدن ارایش

مسلما شما هم از اینکه یک آرایش تمیز و زیبا داشته باشید و پس از خروج از منزل در بیرون یا در مهمانی ها به دلیل گرما آرایش شما به هم بریزد و صورت شما عرق کند راضی نیستید. برای اینکه از شل شدن پوستتان در اثر گرما جلوگیری کنید بهتر است در این فصل بیشتر از زمانهای دیگر به صورتتان آب سرد و خنک بزنید و حتما قبل از میکاپ و آرایش و همینطور بعد از پاک کردن آن صورتتان را با آب سرد و خنک بشویید که هر چه این کار را بیشتر انجام دهید به شادابی پوست کمک کرده و از افتادگی و چروک شدن آن جلوگیری خواهید کرد.پس از خشک شدن کامل صورت حتما و حتما از کرم ضد آفتاب مناسب پوستتان استفاده کنید چرا که زدن ضد آفتاب از طرف پزشکان متخصص پوست در تمام فصول توصیه میشود که در این فصل از ضروریات آن محسوب خواهد شد .گفته میشود ضد آفتاب مناسب و مخصوص پوست چرا که بر حسب انواع پوستها باید ضد آفتاب مناسب آن مورد استفاده قرار گیرد تا به پوست آسیب نرساند برای مثال برای انواع پوستهای چربی که استعداد جوش زدن دارند بهتر است از ضد آفتابهای فاقد چربی استفاده شود تا جوش زدن را تشدید نکند و برای انواع دیگر مناسب همان نوع پوست را.بارها در مطالب قبلی نیز گفته شده که اگر دوست دارید از کرم پودر استفاده کنید بهتر است ضد آفتابهای رنگی را جایگزین آن کنید که ضرر کمتری هم به پوست برسانید .س از جذب آن برای جلوگیری از عرق کردن بهتر است تنها از پنکیکهای خشک استفاده کرده و برحسب رنگ پوست آرام آرام با پد یا ابر مخصوص آن روی پوست گذاشته و بردارید و آن را بر روی پوست نمالید .پد را روی تمام نقاط پوست مثل بینی، گونه ها آرام آرام گذاشته تا پوست یکنواخت و یکرنگ شود.سعی کنید در این فصل از کرم پودرهای بسیار چرب و براق استفاده نکنید. از مدادهای ابروی کاملا خشک نه روغنی و یا سایه های ابرو استفاده کرده و کمی به ابروها فرم دهید.استفاده از مدادهای چرب در اثر گرما باعث رنگی شدن اطراف ابروها شده و آنها را مصنوعی نشان خواهد داد.کمی هم ریمل ضد آب آنهم تنها به پلکهای بالایی زده که در اثر گرما زیر چشمها و گاهی هم پشت پلک سیاه نشود و آرایشتان به همان تمیزی اول باقی بماند.بهتر است شب هنگام خواب با یک مداد مشکی خطی سیاه داخل چشمها بکشید تا این سیاهی لابه لای مژه ها رفته و کاملا طبیعی به چشمها فرم داده، آنها را زیباتر نشان دهد و دیگر شما نیاز به کشیدن خط چشمهای براق و چرب هم نخواهید داشت. رژ گونه را به آرامی با برس مخصوص آن روی گونه ها زده و باز با پد بنکیک آن را پخش کنید تا با مخلوط شدن رنگ رژ گونه و رنگ پوست گونه ها طبیعی تر به نظر آیند و مرزی ایجاد نشود.برای زدن رژ لب و ماندگاری بیشتر آن بهتر است هنگام پنکیک زدن لبها را نیز با پودر پنکیک همرنگ پوست درآورید و سپس از یک مداد لب نه چندان چرب که زود پاک شود و نه چندان خشک که باعث ترک ترک شدن لب شود استفاده کرده و پس از کشیدن دور لب خوب رنگ مداد را روی لبها پخش کنید و سپس از رژ لب که بهتر است از نوع مات و خشک باشد استفاده نمایید .این خط لب شماست که بر روی پنکیک باعث دوام و ماندگاری بیشتر رژ بر روی لبها خواهد شد .هر چند رژ لب شما حتی از نوع براق یا چرب باشد و کم کم پاک شود اما رنگ لب شما بخاطر مدادلب بیرنگ و پاک نخواهد شد.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۲ تیر ۱۳۹۶

آموزش فر کردن زیبا و فشن موها با موس و دیسپانسر سشوار

photo آموزش فر کردن زیبا و فشن موها با موس و دیسپانسر سشوار

دیگر فر کردن موها با بابلیس بسیار قدیمی شده است و این روزها فر کردن موها با موس و دیسپانسر سشوار بسیار باب شده است چون نه تنهایی زیبایی این فر مو با بابلیس قابل مقایسه نیست بلکه آسیب کمتری را به موها وارد خواهد کرد. موس یا فوم یکی از محصولات شکل دهنده مو به شمار می آید که به شکل کف کرم مانند از بطری خارج می شود.مواد تشکیل دهنده این فراورده، شبیه ژل موست با این تفاوت که در قوطی های تحت فشار عرضه می شود و در ترکیب آن علاوه بر مواد فعال مقدار اندکی ماده پیشران وجود دارد که وظیفه خارج کردن ماده و ایجاد کف را دارد. این کف به وسیله شانه روی مو پخش می شود. دیسپانسر نیز قطعه ای است که به سشوار وصل شده و مانع ویز شدن موها می شود. در کلیپ زیر با نحوه استفاده از این محصول آشنا شوید… برای مشاهده کلیپ آموزشی لینک زیر را کپی کرده و بالای مرورگر خود چسبانده و وارد آن شوید.

http://goldaroos.com/%DA%A9%D9%84%DB%8C%D9%BE-%D8%B1%D8%A7%D9%87%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%85%D9%88%D8%B3%D9%90-%D9%85%D9%88-%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%D9%BE%D8%A7/

 


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

اسم کرمی که تمامی چروک و لکه ها را قبل از آرایش مخفی میکند

photo اسم کرمی که تمامی چروک و لکه ها را قبل از آرایش مخفی میکند

شاید برای شما هم سوال باشد که چگونه آرایشگرها با زدن کرمی روی پوست تمامی لکه ها جای جوش و قرمزی های پوست را مخفی میکنند و آرایش آنها ماندگاری بیشتری نسبت به آرایش خود شما دارد ! پاسخ این سوال در زیر سازی به اسم پرایمر است. پرایمر یک زیر ساز بسیار قوی است که ضمن پوشاندن مشکلات پوست و صاف و یکدست کردن آن ، دوام آرایش شما را چند برابر میکند.فرقی نمی‌کند که اهل آرایش غلیظ باشید یا ترجیح دهید فقط از یک کرم مرطوب‌کننده و بالم لب استفاده کنید، وقتی می‌خواهید پوستی درخشان داشته باشید یا پایه صاف و یکدستی برای زیرسازی آرایش خود ایجاد کنید، پرایمر یک نعمت بزرگ است.اما بسیاری از افراد، این مرحله آرایش را نادیده می‌گیرند زیرا معتقدند به آن نیازی ندارند، از چگونگی مصرف آن بی‌اطلاعند یا تصور می‌کنند ارزشش را ندارد که برای آن هزینه کنند. با این حال، استفاده از پرایمر زیر آرایش، ماندگاری آن را افزایش می‌دهد. در این مقاله، جزئیات و دلایل استفاده از این محصول آرایشی فوق‌العاده را آورده‌ایم.پرایمر، پایه اساسی برای زیرسازی و آرایش صورت است که باعث یک‌دستی و ماندگاری آرایش می‌شود.ترکیبات این ماده در کرم، ژل و پودر وجود دارد. با وجود اینکه مرطوب‌کننده‌ها نیز پوست را نرم می‌کنند، اما پرایمر پوست را برای استفاده از مرطوب‌کننده رنگی (کرم BB و CC) یا کرم‌های زیرساز آماده می‌کند و پایه‌ای برای ماندگارتر شدن آن‌ها در طول روز ارائه می‌دهد.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

آموزش رایگان و عکس به عکس اکستنشن موها با روش دوخت

photo آموزش رایگان و عکس به عکس اکستنشن موها با روش دوخت

photo آموزش رایگان و عکس به عکس اکستنشن موها با روش دوخت

اکستنشن موها با روش دوخت یکی از بادوام ترین روشهای نصب اکستنشن روی موها و سر می باشد. در این پست اموزش آن را برای شما به صورت رایگان قرار داده ایم. لازم به ذکر است که در ترمیم موها نیز از این روش برای افزودن مو استفاده می شود.تکه های اکستنشن مو را می توان به روش های گوناگون -بسته به ترجیح هر فرد- روی موهای طبیعی اضافه کرد. یکی از رایج ترین و مقرون به صرفه ترین راه ها، دوختن موهای اکستنشن (طبیعی یا مصنوعی) به قسمتی از موهای طبیعی مان-که آفریقایی بافته ایم- است. موهای اکستنشنی که برای دوخت مناسب باشند، نوع خاصی هستند که قسمتی ازآن به پود گره خورده؛ یا پود ماشینی دارد که به عنوان شیار شناخته می شود.۱٫موهایتان را بشویید و شانه بزنید تا مطمئن شوید که عاری از هر گونه کثیفی و گره است.

photo آموزش رایگان و عکس به عکس اکستنشن موها با روش دوخت

۲٫کمی نرم کننده روی موهایتان بزنید تا نرم و مرطوب شوند، سپس موها را با سشوار خشک کنید.

۳٫یک قسمت کوچک از موهایتان را از اطراف یا فرق سرتان، برای پوشش دادن موهای اکستنشن جدا کنید و آنها را با سنجاق نگه دارید.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۸ اسفند ۱۳۹۵

مد شدن موهای کوتاه برای خانمها در سال ۲۰۱۷

photo مد شدن موهای کوتاه برای خانمها در سال ۲۰۱۷

در سال ۲۰۱۷ مدل موهای کوتاه برای خانمها مد شده و این مد مورد استقبال همه ی خانمها در جهان قرار گرفته است. نمونه هایی از این مدل موها را میتوانید با کلیک کردن روی کلمه ادامه مطلب در زیر ببینید.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۸ اسفند ۱۳۹۵