بالاخره سیلا فرزام زنده است یا خودکشی کرده

 

photo بالاخره سیلا فرزام زنده است یا خودکشی کرده

خودکشی دختر مشهدی به اسم فهیمه که در اینستا به نام سیلا فرزام شهرت دارد این روزها یکی از اخبار داغ اینستاگرام است… دوستان او به سختی در حال اثبات خودکشی او هستند و عده ای دیگر اعتقاد دارند که او زنده است و این کار را برای تنبیه دوست پسر خود امیر حسین انجام داده است. بیشتر اینستاگرامی های معروف(بخوانید شاخ های اینستاگرام!!) خبر درگذشت سیلا فرزام را تسلیت گفتند.از معروف ترین های آن هم می توان به نیلوفر بهبودی Niloofar behboudi مدل اینستاگرامی که بیشتر از همه شناخته شده است اشاره کرد.البته کانال تلگرامی ضد شاخ که مسائل مربوط به شاخ های اینستاگرامی می پردازد صحت این ماجرا را تایید نکرده است . اگر اطلاعات دقیقی در این خصوص دارید در بخش نظرات ذکر کنید.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۸ آبان ۱۳۹۶

پشیمانی ساسی مانکن به خاطر نه گفتن به دنیا جهان بخت؟

photo پشیمانی ساسی مانکن به خاطر نه گفتن به دنیا جهان بخت؟

این روزها شهرت دنیا جهان بخت خیلی بیشتر از ساسی مانکن شده است و فالورهای او در اینستاگرام هر روز بیشتر می شود به طوریکه میتوان به جرات گفت اگر چه یک روز علت شهرت دنیا جهان بخت دوستی و علاقه اش به ساسی ماکن بود اما این روزها دنیا شهرت بیشتری بدست آورده و ساسی برای به دست آوردنش باید تلاش کند. دنیا جهان بخت در پیج خود عکسهای شخصی اش را می گذارد و با کامنتهایی که اغلب توهین آمیز هستند کنار آمده است .


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۳ تیر ۱۳۹۶

در چه مواردی دارایی مرد بعد طلاق نصف شده و به زن داده می شود

photo در چه مواردی دارایی مرد بعد طلاق نصف شده و به زن داده می شود

قانون تصنیف دارایی بعد از طلاق دارای شرایطی است و شامل همه ی افراد نمی شود. شرط تنصیف دارایی، شرطی از شروط ضمن عقد ازدواج می باشد که اجرای آن منوط به تحقق شرایطی است:اول، زمانی زوجه می تواند از این شرط به نفع خود استفاده نماید که طلاق صورت گرفته باشد. به عبارت دیگر امکان الزام شوهر برای اجرای شرط موصوف پیش از درخواست طلاق ناشی از درخواست وی وجود نخواهد داشت.دوم، طلاق ناشی از تخلف زن از وظایف همسری یا سوءاخلاق و رفتار وی نباشد، به عبارت دیگر چنانچه سوء رفتار و سوء اخلاق زوجه موجب گردیده باشد تا زوج اقدام به طلاق وی نماید، شرط تنصیف دارایی محقق نخواهد گردید.سوم، بایستی که حتما مرد متقاضی طلاق باشد. به عبارتی دیگر مطابق قانون طلاق به اراده مرد می باشد؛ بنابراین چنانچه وی بخواهد از این حق قانونی خود استفاده نماید، درست است که در واقع از قید و بند زندگی مشترک رهایی می یابد، اما ناگزیر به تمکین از شرط تنصیف دارایی خواهد بود.
چهارم، ملاک ارزیابی اموال در شرط تنصیف دارایی تا نصف اموال یا معادل آن می باشد. به عبارت دیگر میزان و مبدا محاسبه نصف دارایی یا معادل آن، از کمترین اموال زوج تا سقف پنجاه درصد آن می باشد.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۳۱ فروردین ۱۳۹۶

بالاخره احمدی نژاد کاندید شد یا نشد

اخبار متعددی در خصوص کاندید شدن احمدی نژاد امروز در خبرگزاری ها و شبکه های اجتماعی منتشر شده است. احمدی نژاد و حمید بقایی به همراه اسفندیار رحیم مشایی در وزارت کشور حضور یافتند و برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام کردند.به گزارش فراسو به نقل از منابع خبری، احمدی نژاد در هنگام ثبت نام خطاب به خبرنگاران با نشان دادن خودکار خود گفت: سلاح ما قلم است.مشایی نیز پس از نام نویسی احمدی نژاد شناسنامه خود را از جیبش درآورد و روبروی تصویربرداران ایستاد اما ثبت نام نکرد.ابتدا بقایی امروز – چهارشنبه – در ستاد انتخابات ثبت نام انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری ثبت نام کرد و پس از آن احمدی نژاد رئیس دولت های نهم و دهم نام نویسی کرد.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۳ فروردین ۱۳۹۶

نحوه تسهیلات بانکها به زلزله زدگان مشهد

photo نحوه تسهیلات بانکها به زلزله زدگان مشهد

زلزله ی مشهد که به لطف خداوند ادامه پیدا نکرد خساراتی را به منازل مسکونی وارد کرد. استاندار خراسان رضوی در جلسه با مدیران عامل بانکهای استان گفت: تاکید رئیس آمادگی بانکهای خراسان رضوی برای پرداخت تسهیلات به حادثه دیدگان جمهور و معاون اول ایشان بر تسریع در روند اسکان و بازسازی و مقاوم سازی مناطق حادثه دیده در زلزله شانزدهم فروردین امسال است.علیرضا رشیدیان افزود: ۶۵ درصد اراضی خراسان رضوی بر روی گسل های زلزله قرار دارد و در این حادثه حدود یک هزار و ۵۰۰ واحد آسیب دیدند که هزار واحد کمتر از ۵۰ درصد آسیب دیدند و باید در ساخت و ساز بناهای روستایی و شهری دقت کامل صورت گیرد.او گفت: با هماهنگی انجام شده مقرر شد پروانه ساخت بصورت رایگان به همراه ۵۰ میلیون ریال برای زلزله زده ها و ۲۰ میلیون ریال برای کسانی که وسائل اولیه آنها تخریب شد در قالب وام معیشتی بلا عوض پرداخت گردد.رشیدیان افزود: ۶۷ روستا بین ۲۰ تا ۷۰ درصد در این زلزله آسیب دیدند و با پرداخت وام ۲۰ تا ۲۵ میلیون تومانی برای ساخت از سوی بانک های عامل امیدواریم بتوانیم گام موثری برای ساخت واحد ها تا قبل از فصل سرما برداریم.معاون بنیاد مسکن و انقلاب کشور هم در این جلسه گفت: بطور متوسط ۵۵ هزار واحد در شهرها و روستاها با کمک تسهیلات بانکی ساخته، بازسازی و مقاوم سازی شدند.مهدیان افزود: ۲۰۰ هزار واحد مسکونی روستائی در ۱۰ سال گذشته از بانکها وام دریافت کردند و بیش از ۵۰ درصد واحدها هم مقاوم سازی شدند.وی گفت: واحدهای روستایی خراسان رضوی با ۳۰ درصد نوسازی و مقاوم سازی نسبت به میانگین کشوری که ۴۰ درصد است عقب تر است.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

اسامی داروهایی که نمیتوان در سفر به اسیای میانه با خود برد

photo اسامی داروهایی که نمیتوان در سفر به اسیای میانه با خود برد

وقتی شما به کشورهای آسیای میانه سفر میکنید اجازه ندارید حتی یک قرص از قرصهای زیر را همراه داشته باشید . این داروها عبارتند از : کشورهای آسیای میانه نظیر ازبکستان، تاجیکستان، قزاقستان، قرقیزستان، ترکمنستان، گرجستان،..

استامینوفن کدیین
کلرودیازپوکساید
دیفن اکسیلات
کلونازپام، کلداکس
بنسکال
سودافد
کلداستاپ
تی_دول ۱۰۰
رای_ دول ۱۰۰
افرین و سوداکلد


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

چرا سود سهام عدالت آنقدر کم است و مردم راضی نیستند

photo چرا سود سهام عدالت آنقدر کم است و مردم راضی نیستند

سهام عدالت رویایی بود در ذهن مردم و دولت که متاسفانه آن قدر موفق نبود که بتواند همه را راضی نگه دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، پور ابراهیمی در استودیو تیتر امشب شبکه خبر سیما ادامه داد: در ۱۰ سال گذشته جز سود اندک، مردم از این سهام عدالت هیچ خیری ندیدند، دو میلیون نفر از صاحبان سهام عدالت فوت شده اند سود یک میلیونی آنها چه می شود. پایان سال ۹۵ پایان وعده ۱۰ ساله دولت است و دولت در سال ۹۶ باید سود توزیع کند.او افزود: ۳۶۰۰ میلیارد تومان عایدی سهام عدالت است که ۵۰ درصد آن برای مردم و نیم دیگر برای دولت است که با تقسیم سود سال و ماه، بطور میانگین در سال ۳۶ هزار تومان و ماهیانه ۳ هزار تومان به اندازه دو تا نان سنگک به سهامداران بیشتر نمی رسد.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۳ اسفند ۱۳۹۵