بیوگرافی نیکیتا در مسابقه خوانندگی و عکسهای او

photo بیوگرافی نیکیتا در مسابقه خوانندگی و عکسهای او

یکی از شرکت کنندگان در مسابقه ی خوانندگی امسال نیکیتااست که موفق شده هنوز در این برنامه باقی بماند. نـام زنـانه | ریشـه در فـرهنگ نـام زردتشـت ، انگلستـان ، روسیـه و ارامنـه | معنـی:خـوب تـک ، تنهـای تـک ، زیبـای تـک ، بی همتـا….او به زبان انگلیسی بیشتر از فارسی مسلط است و تقریبا یکسال است که به خوانندگی فارسی رو اورده است شغل او کار در بوتیک لباس در خارج از کشور است وی تا بحال چندین اهنگ انگلیسی زبان خوانده است و رشته او موسیقی بوده است اولین اهنگ او در مرحله اول استیج به نام ای خدا بود که به سبک خودش تغییراتی در اهنگ انجام داده بود و بعد از خواندن اهنگ همه داوران به او رای مثبت دادند و نیکیتا از بین داوران اقای سعیدی را انتخاب کرد و در مرحله بعد در گروه سعیدی فعالیت میکند وی همچنین در مرحله دوم مسابقه هم حضور یافت و در انجا هم از طرف اقای سعیدی به مرحله بعد رفت به شرطی که با آرش که سبکش رپ است در مرحله بعد یک گروه و باند موسیقی داشته باشند و با همدیگر همخوانی کنند و بدین ترتیب نیکیتا در مرحله بعد در بین ۱۲ شرکت کندده پایانی هم به همراه آرش حاضر شد.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۰ بهمن ۱۳۹۵

همه چیز در مورد ساختمان پلاسکو زمان ساخت معماری و …

photo همه چیز در مورد ساختمان پلاسکو زمان ساخت معماری و …

با توجه به آتش سوزی گسترده در ساختمان پلاسکو و سرانجام ریختن این ساختمان و شهادت بیش از بیست آتش نشان بد نیست نگاهی بیندازیم به تاریخچه این ساختمان معروف لباس در تهران…ساختمان پلاسکو توسط حبیب‌الله القانیان، رئیس انجمن کلیمیان تهران و مالک شرکت پلاسکو، بزرگترین کارخانجات صنایع پلاستیک‌سازی ایران، ساخته‌شد. گفته می‌شد که آیت‌الله طالقانی در مخالفت با ساخته‌شدن بلندترین ساختمان تهران توسط یهودیان ایرانی، ابراز مخالفت و نارضایتی کرده‌بود.پس از انقلاب ۱۳۵۷ ایران، ساختمان پلاسکو و ساختمان آلومینیم که آن‌هم متعلق به حبیب‌الله القانیان بود، به نفع بنیاد مستضعفان مصادره شدند.ساختمان پلاسکو، ساختمانی در ضلع شرقی چهارراه استانبول، تهران بود و از آن به‌عنوان اولین ساختمان مرتفع و مُدرن ایران یاد می‌شد.این ساختمان که در سال ۱۳۳۹ ساخته شده بود پس از ۵۶ سال، در روز پنج‌شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ بر اثر آتش‌سوزی فرو ریخت و ۵۹۰ واحد تجاری در آن نابود شد. ساختمان پلاسکو درحالی بعد از ۳٫۵ ساعت سوختن، فروریخت که هنوز تعداد زیادی آتش‌نشان درحال مهار آتش‌سوزی، در بیرون و داخل ساختمان بودند.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۳۰ دی ۱۳۹۵

بیوگرافی دکتر سمیعی که با صدایش در تلگرام اطلاع رسانی کرد

photo بیوگرافی دکتر سمیعی که با صدایش در تلگرام اطلاع رسانی کرد

این روزها صدای دکتر سمیعی در تلگرام دست به دست در بین کاربران می چرخد . او در یک اقدام خیر خواهانه پرده از علت زیاد شدن سکته در بین مردم ایران برداشت و نکته های مهمی را در این خصوص گوش زد کرد. از این رو در این پست به معرفی زندگی نامه پروفسور سمیعی خواهیم پرداخت. پرفسور مجید سمیعی (زاده ۲۹ خرداد ۱۳۱۶ در شهر تهران از خاندان سمیعی)پزشک و جراح مغز و اعصاب ایرانی-آلمانی است. او در حال حاضر ریاست بیمارستان خصوصی علوم عصبی هانوفر در آلمان را بر عهده دارد که خود بنیان‌گذار آن بوده استوی در زمینهٔ تورم مغز و ترمیم و بازسازی جراحی دستگاه عصبی محیطی مطالعات مهمی انجام داده و بیشترین اعمال جراحی روی تومورهای موسوم به «نورینوم آکوستیک» را داشته است.

( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۳ دی ۱۳۹۵

سن و زندگی نامه صدف طاهریان بازیگری که باخت

photo سن و زندگی نامه صدف طاهریان بازیگری که باخت

صدف طاهریان این روزها از اینکه کشور را ترک کرده اظهار پشیمانی کرده است . او متولد سی ام تیر ماه ۶۷ می باشد. او انواع فعالیت های سینمایی خودش را، در سال ۱۳۹۰ با نقش آفرینی در همین فیلمِ هیچ کجا هیچ کس  آغاز کرد.در فیلم های سینمایی سلام بر عشق (۱۳۸۸)(حدوداً بیست سالگی)، هیچ کجا هیچ کس (۱۳۹۰) و پس کوچه های شمرون (۱۳۹۱) بازی کرده است. او انواع فعالیت های سینمایی خودش را، در سال ۱۳۹۰ هجری شمسی (حدوداً در سن ۲۲ سالگی)، و باکار و نقش آفرینی در همین فیلمِ هیچ کجا هیچ کس  آغاز کرد.صدف طاهریان در یک شب به ناگاه و در فواصل زمانی کوتاه، چندین عکس متفاوت با عکس های قبلی اش و بدون حجاب در اینستاگرام منتشر کرد. انتشار به ناگهان و یک جای این تصاویر متفاوت، به نحوی کاربران را متعجب کرد و این موضوع باعث شد تا اکانت اینستاگرام این بازیگر با هجمه کاربران اینستاگرامی روبرو شود، دقایقی پس ازآن نیز وی با قرار دادن ویدئویی تأکید کرد که صفحه اش هک نشده است. این بازیگر با انتشار این ویدیو اعلام کرد که صفحهٔ اینستاگرامی اش هک نشده است و از کامنتها و توجه کاربران تشکر کرد.او در اینستاگرامش، مهاجرتش به دوبی، را نیز اطلاع رسانی و اعلام نموده است.همچنین یکی از دوستان وی تصویری از مکالمهٔ خود با وی بصورت پیامکی منشتر نمود که در ان طاهریان ادعا می کند بزودی قصد افشاگری هایی را علیه فساد در سینمای ایران دارد.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲ دی ۱۳۹۵

کیانوش رستمی مجرد است یا ازدواج کرده است

photo کیانوش رستمی مجرد است یا ازدواج کرده است

یکی از کسانی که ایرانیها را در المپیک ریو بی اندازه خوشحال کرد کیانوش رستمی است.کیانوش رستمی در مسابقات بین‌المللی وزنه‌ب رداری جام فجر در حرکت ۲ضرب وزنه ۲۲۰ کیلوگرمی را مهار کرد تا ضمن شکست رکورد این حرکت، به حدنصابی جدید از رکورد مجموع دست پیدا کند.کیانوش رستمی ازدواج نکرده و در حال حاضر مجرد است. او گفته است:من وقتی از مسابقات جهانی با مدال طلا برگشتم ۲۰ نفر از مسئولان به خانه ما آمدند و فقط یک سکه برای من آوردند. کاش می‌ آمدند چای و شیرینی خود را می‌خوردند و می‌ رفتند. خانواده ما احترام دارد. اگر بخاطر پدر و مادرم نبود خیلی اتفاقات دیگری آنجا می‌افتاد اما پدر و مادر من مسن هستند و کوچکترین موضوعی در روحیه آنها تاثیر می‌ گذارد.

 


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۵ مرداد ۱۳۹۵

کامل ترین زندگی نامه مهدیه الهی قمشه‌ای

photo کامل ترین زندگی نامه مهدیه الهی قمشه‌ای

درگذشت مهدیه الهی قمشه ای را به تمامی مردم فهیم ایران تسلیت میگوییم و از این جهت زندگی نامه ی کامل این بانوی گرامی را برای شما در این صفحه قرار میدهیم. وی زاده ی ۱۳۱۶ خورشیدی است و در تاریخ ۱۹ تیر ماه ۹۵ در گذشت. او نیز هم چون برادرش مولوی‌شناس و پژوهشگر ادبیات عرفانی بود.
وی از سن کودکی در خدمت پدر خود مهدی الهی قمشه‌ای، به شعر و ادب علاقه‌مند شده و شعر می‌خوانده‌است و با مثنوی الاطفال آشنا شده‌است. از اساتید وی علاوه بر پدر از: «جلال همایی»، «شهابی»، «صدرالدین محلاتی»، «دکتر شفق» و «محمدتقی جعفری» می‌توان نام برد. حسین الهی قمشه‌ای و مرتضی الهی قمشه‌ای نیز برادران ایشان می‌باشند.مهدیه الهی قمشه‌ای که از ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ به دلیل مشکلات تنفسی و عفونت ریه در بیمارستان آتیه بستری شده بود، عصر روز شنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۵ در سن ۷۹ سالگی درگذشت.پیکر او، روز دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۵ از مقابل تالار وحدت تشییع شد و برای خاکسپاری در آرامگاه خانوادگیشان به لواسان منتقل شد. آثار او: بهار عشق: منتخب اشعار، نشر: خط زرین (۱۳۸۷).
معبد عشق، مجموعه اشعار، تألیف: مهدیه الهی قمشه‌ای، نشر: علم (۱۳۸۲).
کربلا وادی عشق، سروده: مهدی الهی قمشه‌ای، بازسرایی: مهدیه الهی قمشه‌ای، نشر: فاران (۱۳۸۸).[۳]
«خاطرات من با پدرم» می باشد.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۱ تیر ۱۳۹۵

عکس رضا روحانی و نامزدش و بیوگرافی او

photo عکس رضا روحانی و نامزدش و بیوگرافی او

رضا روحانی این روزها با برنامه استیج از شبکه صهیونیستی من و تو جلب توجه زیادی کرده است اما بیشتر شهرت او در بین داورهای این برنامه به دلیل انصراف سولماز و توجه همه به رضا روحانی به عنوان عامل اصلی این انصراف است… اما رضا روحانی کیست و نامزدش چه کسی است؟ رضا روحانی متولد ۱۳۵۵ در تهران آهنگساز و نوارنده است…. نامزد او سارا نایینی سارا نایینی (زادۀ ۲ تیر ۱۳۶۰ در شیراز) خوانندۀ ایرانی است. او در کنسرت‌های خصوصی بسیاری به‌عنوان خوانندۀ تک‌خوان، و در کنسرت‌های عمومی بسیاری نیز به‌عنوان همخوان حضور داشته‌است.کنسرت‌های عمومی او مورد توجه مردم و مطبوعات قرار گرفت و سپس خواندن او توسط وزارت ارشاد، حتی به‌عنوان همخوان، ممنوع شد. ( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴