خرید پستی گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB T مخصوص کامپیوتر و لپ تاپ

گیرنده تلویزیون دیجیتال DVB-T
دریافت ۲۵ کانال رادیویی وتلویزیونی با کیفیت DVD بدون نیاز به اینترنت
اتصال به کامپیوتر و لپ تاپ از طریق پورت USB
دارای آنتن پرتابل مگنت دار و قابلیت اتصال به آنتن هوایی
دارای نرم افزار قدرتمند برای نمایش تصاویر دریافتی
قابلیت ضبط برنامه های در حال پخش با کیفیت بالا
قابلیت تهیه عکس وذخیره بر روی هارد دیسک از برنامه های درحال پخش
دریافت کلیه کانال های رادیویی وتلویزیونی به صورت دیجیتال

شبکه های قابل دریافت :
شبکه های ۱(سراسری) – ۲(سراسری) – ۳(جوان و ورزش) – ۴(علم و تکنولوژی) – ۵(تهران) – ۶(خبر) – ۷(آموزش) – ۸(معارف) – ۹(مستند) – ۱۰(جام جم) – ۱۱(iFilm – آی فیلم) – ۱۲(PressTV پرس تی وی) – ۱۳(العالم) – ۱۴(شما) – ۱۵(بازار) + ۱۰ شبکه رادیویی

ویژگی ها :
- گیرنده ۱۵ کانال داخلی و ماهواره ای ایران و ۱۰ شبکه رادیویی
– مشاهده شبکه های تلویریونی با کیفیت ماهواره (DVD) به صورت دیجیتال بدون نیاز به دیش
– تامین برق مورد نیاز از پورت usb ، بدون نیاز به آداپتور خارجی
– امکان تهیه عکس از برنامه های در حال نمایش
– اتصال آسان از طریق پورت usb
– امکان تهیه لیست کانال های مورد علاقه
– گارانتی تعویض

توجه : اگر شهر شما هنوز پخش دیجیتال را پشتیبانی نمی کند میتوانید از این گیرنده به عنوان تلویزیون آنالوگ استفاده کنید.لازم به ذکر است که پخش دیجیتال به زودی در سراسر کشور قابل دریافت خواهد بود.

قیمت استثنایی : فقط 45000 تومان
برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .
برای خرید و سفارش این محصول بر روی آیکن زیر کلیک نمایید :
خرید پستی

ايربرا

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

پکیج طراحی ناخن مایا

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

خردكن نايسر دايسر پلاس

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

بيگودي جادويي

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر اینجا را کلیک نمایید . . .

همه چیز در مورد لنزهای تماسی اطلاعات جامع

عکس, همه چیز در مورد لنزهای تماسی اطلاعات جامع

بیماران نزدیک بین و مشکلات دید و بیماران مبتلا به قوز قرنیه بهترین کاندیداهای لنز تماسی هستند. بسته به ماهیت ماده مصرفی درساختمان لنز، لنزهای تماسی به دو دسته : لنزهای تماسی سخت و لنزهای تماسی نرم تقسیم می شوند.لنزهای تماسی سخت : سالهای متمادی لنزهای تماسی قرنیه ای سخت از ماده ای بنام پلی متیل کرپلاست ساخته می شدند این مواد آب را به خود جذب نمی کنند و نسبت به اکسیژن نیز نفوذناپذیر هستند. امروزه تا حدود زیادی به جای این گونه لنزهای سخت از لنزهای سختی که نسبت به اکسیژن نفوذپذیری زیادی دارنداستفاده می شودو این دسته از لنزهای سخت را تحت عنوان “لنزهای سخت نافذ گاز ” می نامندو بیشترین مورد استفاده اینگونه لنزها در بیمارانی است که مبتلا به قوز قرنیه بوده و یا مبتلا به آستیگماتیسم بالایی هستند. در این لنزهای سخت نافذ گاز ۹۰% اکسیژن مورد نیاز قرنیه انسان از طریق انتقال اکسیژن توسط لنز تماسی تامین می شود. لازم به ذکر است که قرنیه انسان یک عضو بدون رگ خونی است و اکسیژن مورد نیاز خود را عمدتا مستقیم از طریق هوا دریافت می کند.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱ اسفند ۱۳۹۵

مقاله در مورد سوزاندن بقایای گیاهی و ضررهای آن برای خاک

عکس, مقاله در مورد سوزاندن بقایای گیاهی و ضررهای آن برای خاک

متاسفانه سوزاندن بقایای گیاهی در زمین دارها و کشاورزها تبدیل به یک عادت شده است در حالیکه بقایای گیاهی کاربردهای فراوانی دارد که از جمله ایجاد پناهگاه برای موجودات ریز خاکی، موانع در مقابل قطرات باران، تامین غذای دام، مصارف سوختنی و اصلاح خاک را می توان برشمرد. در غلات این بقایا کاه وکلش نامیده می شود. کاه شامل بقایای برگ ها، ریشکها و ساقه های باقی مانده بعد از برداشت غلات کوچک مانند گندم، جو، چاودار و یولاف است که طبق معمول به صورت بسته بندی از مزارع خارج می شود. کلش کاهبن های ایستاده آنها است که پس از برداشت محصول در زمین باقی می ماند. آتش زدن یک عمل سریع و حاد برای تغییر محیط است. این عمل در اکوسیستم های طبیعی و اکوسیستم های تحت مدیریت انسان، می تواند از قدرت تخریبی و آلوده کنندگی بسیار زیادی برخوردار باشد و یا ابزار مدیریت به حساب آید. در بسیاری از مناطق غله خیز جهان بقایای غلات را پس از برداشت می سوزانند. این عمل تأثیراتی را به شرح زیر بر روی ویژگی های فیزیکی، شیمیایی، بیو شیمیایی و میکروبی خاک بر جای می گذارد.

ویژگی های فیزیکی خاک
سوزاندن بقایای گیاهی باعث افزایش حساسیت به فرسایش و کاهش رطوبت خاک به هنگام کشت محصول جدید می گردد. برخی از آزمایشات نشان داده اند که با سوزاندن کاه و کلش گندم، وزن ظاهری و هدایت الکتریکی خاک افزایش می کند. سوزاندن کاه و کلش غلات باعث کاهش پایداری خاکدانه ها می گردد. بر اساس آزمایش میزان منافذ بزرگتر از ۵/۱ میلی متر در خاک، در زمین های کلش دار، ۱/۴ برابر بیشتر از زمین های کلش سوخته در سیستم خاک ورزی مرسوم می باشد.
( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

کیف رولی لوازم آرایش

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .

مقاله در باره تولید لیمونین در ساخت مواد اولیه شوینده ها از سوزان

عکس, مقاله در باره تولید لیمونین در ساخت مواد اولیه شوینده ها از سوزان

یکی از محققین ایرانی موفق شد برای ساخت مواد اولیه مواد شوینده از سوزاندن لاستیک و بازیافت ان استفاده کند.وحید وصفی – دانشجوی دکتری مهندسی پلیمر دانشگاه صنعتی امیرکبیر، ایده پرداز “تولید رزین از فرآیند پیرولیز لاستیک”در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: در ایران عمده زباله های لاستیکی در مناطقی جمع یا سوزانده می‌شوند که موجب آلودگی‌های زیست محیطی، ورود ترکیبات گوگردی ناشی از فرآیند پخت لاستیک‌ها به هوا و همچنین محلی برای رشد حشرات می‌شوند.وی در ادامه افزود: بخشی از فرآیند پیرولیز لاستیک(سوزاندن لاستیک در دمای۹۰۰ درجه)به کربن بلاک یا دوده تبدیل شده که موجب ورود مقدار زیادی دی‌اکسید کربن به هوا می‌شود.وی با بیان اینکه برای سوزاندن لاستیک ها به دمای بالا و مصرف انرژی زیادی نیاز است، افزود: ۱۹% ازحجم زباله‌ها پلیمری (پلاستیکی و لاستیکی) هستند که تنها ۵% از این زباله‌ها در جوامع پیشرفته بازیافت و مورد استفاده مجدد قرار می گیرد.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

بازاریابی شبکه ای چیست حکم شرعی آن و درصد موفقیت در اینکار

عکس, بازاریابی شبکه ای چیست حکم شرعی آن و درصد موفقیت در اینکار

بازاریابی شبکه ای به فعالیتی اطلاق می شود که بازاریاب، علاوه بر پاداشی که بابت فروش مستقیم محصول دریافت می کند،از بابت افرادی که توسط او استخدام شده اند و به تعبیری به زیر مجموعه او اضافه می شوند نیز کسب در آمد می کند،این زیرمجموعه ها تا چند سطح ادامه پیدا می کند و در چنین قالبی هر آنچه بر تعداد لایه ها و زیر مجموعه ها افزوده شود،سرشاخه ها به سود بیشتری دست خواهند یافت.امید شاهرخی،دانش آموخته رشته اقتصاد در تشریح ایرادات و معایب فنی به این ساز وکار گفت:به واقع،اصل و اساس این فعالیت بر رشد تصاعدی و قارچ گونه زیرمجموعه ها استوار است و هر آنچه به تعداد این افراد و زیرشاخه ها افزوده شود،میزان سود دریافتی از سوی سرشاخه ها و افراد در راس هرم نیز ارتقا پیدا خواهد کرد.

وی افزود:اگرچه در نگاه اول این نوع از فعالیت خوشایند به نظر می رسد،اما بعد از گذشت مدتی با پدیده ای مواجه شویم که از آن تحت عنوان اشباع بازار یاد می شود.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۸ بهمن ۱۳۹۵

مقاله دینی در مورد شهادت امام سجاد و نقش ایشان در عاشورا

عکس, مقاله دینی در مورد شهادت امام سجاد و نقش ایشان در عاشورا

این یک مقاله ی جامع دینی در خصوص زندگی نامه امام سجاد نقش ایشان در واقعه ی عاشورا و شهادت آن حضرت می باشد. حضرت علی بن الحسین، امام سجاد (ع) در ‌۵ شعبان یا ۱۵ جمادی الاولی سال ۳۸ هجری قمری در مدینه دیده به جهان گشود و در دوازدهم یا هجدهم ‌و بنا بر مشهور در ۲۵ محرم سال ۹۵ ه.‌ق در ‌حدود ۵۶ سالگی مسموم شده و به شهادت رسید. آن حضرت در واقعه کربلا ۲۳ سال داشت، مرقد شریفش در مدینه در قبرستان بقیع کنار قبر امام حسن مجتبی (ع) است. دوران امامت ایشان که ۳۵ سال بود، مصادف با دشوار‌ترین دوران ظلم و خفقان امویان (از یزید تا ولید بن عبدالملک) گذشت.در زندگی پرفراز و نشیب امام زین العابدین ـ علیه السلام ـ نکات بسیار مهمی برای بحث و بررسی وجود دارد. در اینجا گوشه‌ای از نقش احیاگر سیدالساجدین حضرت امام زین العابدین ـ علیه السلام ـ را از کربلا تا شهادت باید چند محور را به صورت گذرا ‌بررسی کرد؛ نخست بیماری امام سجاد (ع) در حین حادثه عاشورا، دوم نقش آن حضرت در زنده نگه داشتن قیام عاشورا، سوم حضور ایشان در جمع اسرای اهل بیت ـ علیهم السلام ـ چهارم خطبه‌های حضرت سجاد از کربلا تا مدینه و در آخر شهادت آن امام همام.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

مقاله در خصوص نگهداری سگ در خانه احکام آن

عکس, مقاله در خصوص نگهداری سگ در خانه احکام آن

خیلی از افراد تمایل دارند سگ داشته باشند اما از نجس بودن سگ می ترسند یا تردید دارند کاری که میکنند یعنی نگهداری سگ در منزل درست است یا خیر؟ این مقاله بسیار کمک کننده است.ابتدا باید توجه داشت که نگه‌داشتن سگ با سگ‌بازی متفاوت است، برخی سگی در خانه دارند و برخی دیگر به اشکال مختلف «سگ‌باز» هستند که سگ‌بازی از خرید و فروش و تکثیر و … شروع می‌شود تا ارتباط عاطفی، روانی و حتی جنسی با سگ (چنان چه در امریکا و اروپا رایج است)، و اتفاقاً همین کشش، امکان ارتباط، دست‌آموزی تا این حد و …، یکی از دلایل مذمت نگهداری آن در شرع مقدس اسلام است.سگ نیز به خودی خود موجود بد و پلیدی نیست، چرا که اساساً خداوند حکیم هیچ موجود پلیدی خلق نمی‌نماید، هر موجودی در کارگاه هستی جایگاه و بالتبع فایده‌هایی برای کل نظام هستی دارد. منتهی باید این فایده‌ها درست و به جا استفاده شود. زهر و سموم اغلب حیوانات گزنده، مملو از فایده [به ویژه در دارو سازی است]، اما دلیل نیست که کسی در خانه‌اش مار و عقرب و زنبور نگه‌دارد.در سگ نیز خصلت‌های خوبی وجود دارد که گاه آدمی برای رسیدن به آنها باید بسیار تلاش کند، مثل این که سگ بسیار شاکر است – سگ صاحب و ولی‌نعمت خود را حتی اگر یک بار به او غذا داده باشد، پس از سال‌ها می‌شناسد – سگ امانتداری می‌کند و حتی اگر گرسنه باشد، شکار را به صاحبش بر می‌گرداند – سگ برای حفظ منافع صاحبش جان خود را به خطر می‌اندازد – سگ اگر در اوج گرسنگی هم باشد، سر و صدا و بی‌آبرویی به راه نمی‌انداز و … .( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

ایده برای ازمایشهای دانش اموزان معلق نگه‌داشتن بادکنک در هوا

اگر به عنوان یک دانش آموز باید تحقیقی را سر کلاس درس ارائه دهید و آزمایشی را انجام دهید این ازمایش ساده و جالب می باشد.برای انجام این آزمایش از یک کمپرسور هوا استفاده می‌شود. این آزمایش را می‌توان با جاروبرقی هم انجام داد. اگر لوله‌ی جاروبرقی به پشت محفظه‌اش وصل شود، هوا را به سمت بیرون جاروبرقی هدایت می‌کند.جریان سریع هوایی که جاروبرقی تولید می‌کند به سمت بالاگرفته می‌شود، سپس یک بادکنک در قسمت بالای این جریان هوا رها می‌شود.

عکس, ایده برای ازمایشهای دانش اموزان معلق نگه‌داشتن بادکنک در هوا
همان‌طور که در تصویر دیده می‌شود، می‌توان بادکنک را داخل این جریان هوا شناور کرد.( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)

عکس, ایده برای ازمایشهای دانش اموزان معلق نگه‌داشتن بادکنک در هوا
این آزمایش یکی دیگر از کاربردهای اصل برنولی است. بادکنک براثر نیروی گرانش به کنار جریان هوا کشیده می‌شود. هوایی که از کنار بادکنک حرکت می‌کند، سریع‌تر از هوای طرف دیگر بادکنک است و درنتیجه فشار هوا را در کناره‌ی جریان هوا کاهش می‌دهد و بادکنک براثر فشار جَو به وسط جریان کشیده می‌شود.

عکس, ایده برای ازمایشهای دانش اموزان معلق نگه‌داشتن بادکنک در هوا

هنگامی‌که جریان هوا به‌طور عمودی نگه‌داشته شود، ملاحظه می‌شود که بادکنک کمی پس‌وپیش می‌رود و وقتی فرد جریان هوا را کمی به یک‌سو متمایل کند، فشار جَو، توپ را نگه می‌دارد.
حتی اگر جریان هوا را قدری کج کنیم، بادکنک همان‌طور شناور می‌ماند؛ مشروط بر اینکه لوله جاروبرقی خیلی کج نشود.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۷ بهمن ۱۳۹۵

بستني ساز خانگي مجيک

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .

مانتو تابستانه سرمه

براي مشاهده توضيحات و تصاوير بيشتر اينجا را کليک نماييد . . .