بررسی تحلیف روحانی بر گردشگری کشور عزیزمان ایران

photo بررسی تحلیف روحانی بر گردشگری کشور عزیزمان ایران

برگزاری مراسم تحلیف از این نظر برای گردشگری ایران می‌تواند مهم باشد که بار دیگر اخبار مثبتی از ایران روی آنتن رسانه‌های جهانی قرار می‌گیرد و کشورمان به شکلی مثبت در جهان مطرح خواهد شد که حتما توجه بسیاری را جلب می‌کند.برگزاری مراسم تحلیف رییس‌جمهور و حضور مقامات عالی‌رتبه کشورها، بار روانی مثبتی روی گردشگران جهان خواهد داشت و یک‌بار دیگر نام کشورمان را بر سر زبان‌ها خواهد انداخت.«محمدعلی واقفی»، از تورگردانان باسابقه می‌گوید:( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

عکس مادر دنیا جهان بخت که در لایوهای او صدایش را شنیده اید

photo عکس مادر دنیا جهان بخت که در لایوهای او صدایش را شنیده اید

دنیا جهان بخت که شهرت خود را مدیون دوستی اش با ساسی مانکن است ، این روزها در اینستاگرام تبدیل به یک چهره ی مشهور شده است .


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۱ مرداد ۱۳۹۶

عکسهای تجلیل از تمام بازیگران سریالهای نوروز ۹۶

photo عکسهای تجلیل از تمام بازیگران سریالهای نوروز ۹۶

از عوامل و بازیگران سریالهای نوروز ۹۶ تجلیل شد. سریال علی البدل اگر چه نتوانست انتظارات مردم را از نبود سریال پایتخت برآورده کند اما مورد توجه بخشی از مردم قرار گرفت. برای مشاهده بقیه عکسها روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

وضعیت کشور ما ایران در حین ظهور امام زمان طبق روایات

photo وضعیت کشور ما ایران در حین ظهور امام زمان طبق روایات

کشور ما ایران در زمان ظهور آقا آمام زمان (عج) چه وضعیتی خواهد داشت ؟ پاسخ: با توجه به روایات می‌توان شرایط ایران را تا حدودی این گونه ترسیم کرد: «دانش و معارف دین اسلام و مکتب تشیع، از ایران و قم، به جهانیان صادر می‌شود. لذا موقعیت علمی ایران ممتاز است و اصلی ترین مرکز دین اهل بیت(ع) خواهد بود.
در روایتی از وجود مقدس امام صادق(ع) نقل شده است: «به زودی، کوفه، از مؤمنان خالی می‌گردد و دانش مانند ماری که در سوراخش پنهان می‌شود، از آن شهر رخت برمی‌بندد؛ سپس علم ظاهر می‌شود در شهری به نام قم؛ آن شهر معدن علم و فضل می‌گردد(و از آنجا به سایر شهر‌ها پخش می‌شود) به گونه‌ای که باقی نمی‌ماند در زمین جاهلی نسبت به دین، حتی زنان در خانه‌ها. این قضیه نزدیک ظهور قائم(ع) واقع می‌شود … علم، از قم به سایر شهر‌ها در شرق و غرب پخش می‌شود و حجت بر جهانیان تمام می‌شود به گونه‌ای که در تمام زمین، فردی پیدا نمی‌شود که دین و علم به او نرسیده باشد. بعد از آن قائم، قیام می‌کند و سبب انتقام خدا و غضب او بر بندگان(ظالم و معاند) می‌شود؛ زیرا، خداوند انتقام (و عذاب) بر بندگان روا نمی‌دارد، مگر وقتی که حجت را انکار کنند»؛ (بحار الانوار، ج ۵۷و۶۰، ص۲۱۳).( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۸ فروردین ۱۳۹۶

ایده هایی بکر برای برگزار کنندگان مراسم عروسی در باغها

photo ایده هایی بکر برای برگزار کنندگان مراسم عروسی در باغها

حتما برای شما هم پیش آمده که ندانید بهتر است مراسم ازدواج خود را در تالار بگیرید یا در باغ؟ مسلما باغها به دلیل داشتن فضای سبز و هوای آزاد به خصوص در فصلهای زیبای سال گزینه بهتری هستند. برگزاری مراسم عروسی در فضاهای باز مانند باغ عروسی و باغ تالار، زیبایی های خاص خود را دارد. برگزاری انواع مراسم عروسی درون باغ و باغ تالار سختی ها و مشکلات خاص خود را دارند که این موراد به برگزارکننده مراسم استرس های زیادی را وارد می نماید. پس بنابراین بهتر است برگزاری چنین مراسم هایی را به افراد متخصص و حرفه ای در این زمینه سپرده و با خیال راحت از برگزاری مراسم عروسی لذت ببریم.ایده های بسیاری برای زیبا و جذاب کردن فضای باغ وجود دارد که در این نوشته تشریفات مجالس عروسی ژوان به آنها می پردازیم و برخی از آنها را بیان می کنیم.ورودی باغ عروسی یکی از مهم ترین بخش های آن به شمار می رود زیرا اولین دید از مراسم و مجلس را به مهمانان ارائه می کند. اگر به ورودی باغ به قدر کافی دقت نشود و به صورت مناسب چیدمان و تزئین نشود، مهمانان بدون هیجان و انرژی وارد باغ تالار می شوند و نهایتا مراسم سرد برگزار خواهد شد که امیدواریم برای هیچ شخصی چنین اتفاقی نیفتد.

photo ایده هایی بکر برای برگزار کنندگان مراسم عروسی در باغها

( برای خواندن بقیه مطلب روی کلمه ادامه مطلب در زیر کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

ثبت نام برای اسکان زایران و مسافران نوروزی مشهد و حرم

photo ثبت نام برای اسکان زایران و مسافران نوروزی مشهد و حرم

ثبت نام برای اسکان نوروزی مسافرین نورزی اغاز شده است به سایت  eskan.medu.ir مراجعه فرمایید و استان مورد نظر خود را انتخاب کنید. مدیر کل اموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: این سازمان برای اسکان زایران و اعلام آمادگی اموزش و پرورش خراسان رضوی برای اسکان زایران و مسافران نوروزیمسافران نوروزی در ایام سال جدید آماده است.علی رضا کاظمی امروز در جمع خبرنگاران گفت: ۴۸پایگاه اسکان نوروزی در قالب ۱۲هزار کلاس درس مجهز به تجهیزات اسکان در ایام نوروز برای استقبال از زایران و مسافران نوروزی اماده شده است.او افزود: ۸۲۴طرح اموزشی در قالب چهار هزارو ۲۵۳ کلاس درس و با وسعت ۵۵۲ هزار و ۷۰۰ متر مربع زیربنا در مناطق شهری و روستایی استان از سال ۹۲تا کنون ایجاد شده است.مدیر کل اموزش و پرورش خراسان رضوی گفت: ساخت ۲۳ فضای اموزشی در مناطق حاشیه شهر مشهد از دیگر اقدامات اموزش و پرورش برای محرومیت زدایی از این مناطق است.

 


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

سایت ثبت نام برای استخدام وزارت نیرو و شرایط این استخدام

photo سایت ثبت نام برای استخدام وزارت نیرو و شرایط این استخدام

ثبت نام برای استخدام جدید وزارت نیرو در سایت سنجش از ۱۸ اسفند ماه ۹۵ اغاز شده و تا ۲۲ اسفند ادامه دارد. نشانی سایت سنجش ( www.sanjesh.org)می باشد. در این آزمون حدود ۵۸۳ نفر برای شرکت های توزیع نیروی برق و حدود ۴۸۳ نفر برای شرکت های آب و فاضلاب جذب می شوند. در آزمون جاری آزمون عمومی ۲۵۰ امتیاز، آزمون تخصصی ۵۰۰ امتیاز و مصاحبه ۲۵۰ امتیاز خواهد داشت و میزان دعوت شدگان برای مصاحبه ۲ برابر ظرفیت خواهد بود که از این بین ۱۰۶۶ نفر در نهایت پذیرفته می شوند.آزمون در ۲۲ اردیبهشت سال ۹۶ برگزار می شود و برنامه این است که دو ماه بعد نتایج اولیه و ۶ ماه پس از برگزاری آزمون نتیجه نهایی از طریق سایت سازمان سنجش به شرکت کنندگان اعلام شود.مطابق قانون در این آزمون نیز مشابه آزمون های قبلی حدود ۳۰ درصد از سهمیه استخدام مربوط به ایثارگران است، اما باید توجه داشت که رقابت ایثارگران یک رقابت درونی است.در آزمون جاری در نظر گرفته شده که در برخی استان ها از جمله ایلام، کردستان، بوشهر، هرمزگان، سیستان و بلوچستان کهگلویه و بویر احمد، خراسان شمالی و… تنها افراد از بین افراد بومی استخدام شوند و در برخی از استان های دیگر نیز برای افراد بومی شهر ضریب ۱٫۴ و برای بومی استان مذکور ضریب ۱٫۲ اعمال می شود. شرط بومی بودن برای استان تهران اعمال نخواهد شد و همه شرکت کنندگان می توانند برای این استان داوطلب شوند.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۷ اسفند ۱۳۹۵