واقعی ترین فالی که کائنات برای شما میگیرد امتحان کنید

photo واقعی ترین فالی که کائنات برای شما میگیرد امتحان کنید

این یک فال کاملا واقعی و جالب است که میتواند حتی احساسات درونی شما را برای شما بازگو کند. این فال رایگان است پس امتحان کنید:

برای گرفتن فال روی لینک زیر کلیک کنید.

http://www.taroot-rangi.com/universe.php


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۵ تیر ۱۳۹۶

ویژگی های دیماهی ها افراد صبور و کوشا

photo ویژگی های دیماهی ها افراد صبور و کوشا

زن متولد دی:جاه طلب، کد بانو، منظم، کمی لجباز و زود رنج، همیشه آراسته و خوش لباس، هدف نهائی او همیشه تامین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیتهای چشمگیر است. از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و با نزاکت است.

مرد و زن متولد دی : دارای شخصیّت عالی ، خیلی لایق و کاردان ، بهترین رئیس ، انتقامجوی شدید ، ساده پوش و بی آلایش ، محتاط ، آرام و صبور ، مرد عمل ، مقتدر ، پر تحمّل ، جدّی و جاه طلب ، فعّال و کوشا ، واقع بین ، سرکش ، پول دوست ، بیهوده انرژی تلف نمی کند ، از تجربیّات خود و دیگران به خوبی استفاده می کند ، با‌شرف و با ‌وجدان ، تمیز ، خودکفا و سودجو ، دارای حس مسئولیّت زیاد ، دشمن ولخرجی و اسراف ، حسابگر ، مخالف تجمّلات ، صاحب شأن و مقام ، سازمان دهنده خوب ، تقریباْ سیاستمدار ، کوشا و مطمئن و خونسرد ، تودار ، مالک همسر خود ، حسود و بدبین ، متنفّر از طلاق ، دارای عدم اعتماد به نفس کافی ، قدرت طلب ، خانواده دوست ، خشک ولی مهربان ، خشن ، دارای زبان نیش‌دار ، شاد و با نشاط ، دارای باطن خروشان ، غیر قابل گذشت ، قدر شناس ، گاهی اوقات خجالتی ، باانضباط ، بد اخم و بد عنق ، دارای حافظه قوی ، زود سر کار می آید و دیر می رود ، از تنبلی بیزار است ، اهل دکتر و دارو ، خونسرد و مداوم ، ثابت قدم ، خودکار ، مذهبی ، شنونده خوب و گاهی اوقات لجباز
مرد متولد دی:قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد، در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر، پدری جدی و خشک اما مهربان و دلسوز. مقام را به ثروت ترجیح می‌دهد. در جوانی بسیار جدی است ولی به تدریج که پا به سن می‌گذارد نرم می‌شود. ابراز عشق و علاقه را باید به وی یاد بدهید. مرد این ماه هرگز از روی هوس ازدواج نمی‌کند.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۶ دی ۱۳۹۵

پرنده ی شخصیتی خود را بشناس

photo پرنده ی شخصیتی خود را بشناس

آیا می دانید شخصیت شناسی شما از روی پرندگان چیست ؟ اگر نه فقط کافیست از طالع بینی پرندگان زیر تاریخ تولد خود را پیدا کرده و فال خود را بخوانید :
شاهین متولدین ۱ تا ۲۵ فروردین هستن ، اگر شما شاهین هستید توانا و مقتدر هستید. معمولاً با مهارتی که در کارها و عمل تان دارید می توانید از موانع بسیار سخت عبور کنید و در نهایت زرنگی این کار را به گونه ای انجام می دهید که چندان انرژی خود را به هدر ندهید.
مرغابی متولدین فروردین تا ۲۲ اردیبهشت هستند اگر شما مرغابی هستید،رای رسیدن به هدف هر رنجی را به جان می خرید، اما با این حال برای شما هدف وسیله را توجیه نمی کند. گاهی بی دقت می شوید، بنابراین ضررهایی می بینید.
قمری متولدین ۲۳ اردیبهشت تا ۱۹ خرداد هستند اگر شما قمری هستید : طبیعتاً آرامش طلب هستید و از یک زندگی آرام لذت می برید و به ندرت از آن خسته می شوید. بردبار، سازگار و در عین حال جذاب هستید.
عقاب متولدین۲۰ خرداد تا ۱۶ تیر هستند اگر شما عقاب هستید شخصیتی بسیار محترم دارید. هیچ گاه به دنبال کارهای بیهوده نیستید و می توانید تنها با نگاه گیرا و نافذ خود مخالفان خویش را سر جایشان بنشانید. بخش بسیار قوی و ممتاز شخصیت شما آن است که قادرید از جنبه های ناچیز و مادی فراتر رفته و ماورای آن را ببینید.
بلبل متولدین ۱۷ تیر تا ۱۳ مرداد هستند ، اگر شما بلبل هستید ، معمولاً قبل از اینکه دیده شوید صدایتان به گوش می رسد و همیشه حرفی برای گفتن دارید. هر چند بعضی ها اعتقاد دارند که حرف های شما به عمل نمی رسد.
مرغ ماهی خوار متولدین  ۱۴ مرداد تا ۱۰ شهریور هستیند اگر شما مرغ ماهی خوارشخصیتی رنگی و پرزرق و برق دارید که همیشه مشتاق “رویارویی” است و از این کار لذت می برید. مهمترین مسائل پیرامون خود را به مرور و با خونسردی حل و فصل می کنید. بسیار حساس و تیزهوش هستید.
قو متولدین ۱۱ شهریور تا ۷ مهر  هستند اگر شما قو هستید ، همانند قو مغرور و سربلندید و شخصیتی پیچیده دارید. با اینکه در ظاهر شخصی بسیار آرام و راحت هستید اما در باطن برای سازگاری کردن خود با محیط اطراف و سرعت دنیای مدرن بسیار تلاش می کنید. به ندرت عصبانی می شوید و سعی می کنید با همه در تفاهم و تعامل باشید.
( برای خواندن بقیه ماه ها روی کلمه ادامه مطلب کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۲

سال مار همیشه سال جنگ و مرگ بوده است

photo سال مار همیشه سال جنگ و مرگ بوده است

شاید اگر حقایقی را در مورد سال مار بدانید خیلی هم برای رسیدن سال جدید مشتاق نباشید. متاسفانه سال مار همواره در طول تاریخ سالی سراسر جنگ و مرگ و حوادث غیر منتظره ی بد بوده است چرا که در سال مار، سیاره مشتری پا به برج سرطان می گذارد .  مثلا در سال ۱۳۰۸ که سال مار بود حوادثی نظیر فوت احمدشاه قاجار , درگیریهای شدید در بیت المقدس.و نخستین برخوردها بین اعراب ویهودیان و یا در سال ۱۳۸۰ ، تخریب برجهای دوقلو درنیویورک(واقعه ۱۱ سپتامبر) , (حرکت سیاره ی پلوتو در برج قوس..برج مقابل طالع ایالات متحده) , حمله ی آمریکا به افغانستان , سیل وبارندگی درشمال و قطع سراسری برق درکشور , برخورد هواپیمای جاسوسی آمریکا باجنگنده ی چینی رخ داد.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۳ اسفند ۱۳۹۱

از تقدیر خود تا آخر بهمن ماه ۹۱ آگاه شوید

photo از تقدیر خود تا آخر بهمن ماه ۹۱ آگاه شوید

می توانید با خواندن  ماه تولد خود بفهمید که ستاره ها چه تقدیری را برای شما در بهمن ماه امسال (۱۳۹۱) رقم زده اند ….

متولدین  فروردین در بهمن ۹۱ : فعالیت تازه ای را آغاز می کنید که در بدو آن با سختی های روبرو می شوید اما نباید صحنه را خالی کنید مطمئناً شما پتانسیل فایق آمدن بر این گرفتاری را دارید و در این راه نیز به موفقیت می رسید. مشکلی برای یکی از دوستان تان پیش آمده است که باید به کمک او بشتابید و این کار را دخالت در امور خصوصی او محسوب نکنید. تجزیه و تحلیل شما از اتفاقی که برای شما پیش آمده است درست نیست و باید به موضوع با دید و تفکر شفاف تری نگاه کنید .
_____________________________________________________________________________
اردیبهشت :یک بحث سازنده و مفید با فردی خواهید داشت و مسایل بسیاری که برایتان اهمیت دارند روشن خواهند شد در حرکتی که می خواهید انجام بدهید نیاز به یک همکار دلسوز دارید ، بنابراین باید در انتخاب او دقت کنید چرا که هدف مهمی در پیش دارید . رابطه دوستانه ای با شخص با نفوذی دارید که این امر کمک شایانی برای نیل به اهدافتان خواهد کرد. نقشه ای که برای رسیدن به هدف خود طراحی کرده اید کاملاً هوشمندانه است و جای نگرانی برای اجرای آن وجود ندارد.
_____________________________________________________________________________
خرداد:از یک سد که قبلاً تصور می کردید برای شما مشکل آفرین می شود به راحتی عبور می کنید و به این ترتیب اعتماد به نفس تان افزایش می یابد. آرزوهای زیبا و قابل دسترسی را در ذهن می پرورانید. باید به این نکته توجه داشته باشید که رسیدن به آن مستلزم تلاش و همت است، پس کمر همت ببندید و قدم بردارید . تقاضا یا خواسته ای دارید که مدت ها آن را در دل نگه داشته اید . همین روزها زمان مناسب فرا رسیده است که آن را بیان کنید. بنابراین با مطرح کردن تقاضای خود منتظر جواب مثبت هم باشید.
( بازدید کننده گرامی با کلیک کردن بر روی ادامه مطلب ،  مابقی ماه ها را  مطالعه کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲ بهمن ۱۳۹۱

سال ۹۲ چه سالیه ؟ + ساعت سال تحویل

photo سال ۹۲ چه سالیه ؟ + ساعت سال تحویل

سال ۱۳۹۲ شمسی سال مار است و سال تحویل امسال روز چهارشنبه ساعت   ۱۴ و ۳۱ دقیقه و ۵۶ ثانیه می باشد. با توجه به اینکه امسال سال مار است مشخصات متولدین این ماه را برای شما در این پست قرار داده ایم…. تخست باید بدانیم مار نماد چیست؟ مار یا همان افعی ، در افسانه های مردم مغرب زمین چهره ای منفی است . متولد سال مار اگر مرد باشند، جذاب ، احساساتی و شوخ طبع و اگر زن باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست. نقطه ضعف شخصیت مار ، انحصار طلبی در کمک به دوستان است . اگر بخواهد به کسی مهربانی کند، حضور هیچ کس دیگر را بر نمی تابد؛ به طوری که شخص نیازمند از تمنای خود پشیمان می شود؛ زیرا طبیعت مار چنان اقتضا می کند که حلقه وار به دور فرد دل خواسته اش بپیچد و باعث خفگی او شود !پیش از آن که پیشنهاد یاری مار را بپذیرید، خوب بیندیشید؛ در غیر این صورت پشیمان خواهید شد. مار در لباس پوشیدن بسیار خوش سلیقه است و خود نمایی می کند. مردان متولد این سال بسیار خوش لباس و خانم مارها هم بی اندازه خود آرا هستند. مار نسبت به شریک مسایل عشقی خود ـــ حتی اگر عاشقش نباشد ـــ بسیار حسود است و آنچنان به دورش حلقه می زند تا سر انجام او را از میدان به در کند.مار هرگز عمر عزیزش را به بطالت نمی گذراند و از بد گویی و یاوه گویی گریزان است . او بسیار می اندیشد و روشن فکر، فرزانه و خردمند است ؛ هر چند نیاز چندانی به استفاده از عقل و خرد خود ندارد ؛ زیرا روان و نا خود آگاه بسیار روشنی دارد که در صورت پرورش به روشن بینی و شهود می انجامد. به این ترتیب، او به فطرت و غریزه خود، بیش از استدلالات، نظرات و تجربیات دیگران اهمیت می دهد و به نظر می رسد برای شناخت جهان از حس ششم خود استفاده می کند.وی با همت و پشتکار کارها را تا پایان دنبال می کند، از تردید و بی ثباتی بیزار است و سریع و قاطع تصمیم می گیرد . برای رسیدن به هدفش، از هیچ کوششی فرو گذار نمی کند و به نظر می رسد که هیچ چیز نمی تواند او را از هدفش بازدارد.مار در امور مالی و اقتصادی کمی حسابگر است ولی حس انسان دوستی اش ، سر انجام او را به همیاری با دیگران وا می دارد؛ هر چند کمک های او بیشتر معنوی است تا مادی! به هر حال، برای مار جان دادن راحت تر از پول دادن است! شگفت آن که او همیشه دم از بخشندگی می زند؛ تا آن جا که دیگر اعتبار خود را از دست می دهد و حنایش رنگ می بازد. ( روی کلمه ادامه مطلب کلیک کنید)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۱۴ دی ۱۳۹۱

این طالع بینی شخصیت فوق العاده درست است

photo این طالع بینی شخصیت فوق العاده درست است

برای اینکه متوجه بشوید این طالع بینی چقدر درست است فقط دو دقیقه فرصت گذاشته و آن را انجام دهید برای اینکار رقمهای روز تولد را با ماه و سال تولد جمع کنید مثلا اگر شما متولد ۲۵ تیر ۱۳۶۳ هستید باید ۲۵ را با ۴ و ۱۳۶۳ جمع کنید که می شود:۱۳۹۲ حال تک تک این اعداد را با هم جمع کنید: ۱+۳+۵+۹ که می شود ۱۵ حال باید این دو رقم را با هم جمع کنید : ۱+۵ که می شود ۶ . عدد نهایی شما هر عددی که بود طالع بینی آن عدد گویای شخصیت شماست. طالع بینی عدد ۶ : – رمانتیک و احساساتی :’ ۶ ها ایده آلیست هستند و زمانی خوشحال می شوند که احساس مفید بودن کنند . یک رابطه خانوادگی بسیار محکم برای آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اعمالشان بر تصمیم گیری هایشان موثر است و آنها حس غریب برای مراقبت از دیگران و کمک به آنها دارند. بسیار وفادار و صادق بوده و معلمان بزرگی می شوند. عاشق هنرو موسیقی هستند .. دوستانی صادق و در دوستی ثابت قدم هستند.ششها باید بین چیزهایی که می توانند آنها را تغییر دهند و چیزهایی که نمی توانند، تفاوت قائل شوند .

بقیه در ادامه ی مطلب….


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۵ تیر ۱۳۹۱