چرا مصطفی زمانی نقش فرهاد را در شهرزاد ایفا کرد

photo چرا مصطفی زمانی نقش فرهاد را در شهرزاد ایفا کرد

بازیگر نقش فرهاد در سریال شهرزاد ، مصطفی زمانی متولد ۳۰ خرداد ۶۱ ، در مورد علت حضورش در این سریال گفت: در آغاز فیلمنامه این مجموعه باعث شد که اکثر بازیگران اعلام همکاری کنند و البته کارگردان کار، یعنی حسن فتحی نیز یکی دیگر از علل همکاری ما بود. در مورد نقش‌ها نیز باید بگویم که بسیار درست و بجا شخصیت ‌پردازی شده و برای هر کدام از ما  انتخاب شده بود. گروه نیز بسیار حرفه‌ای و همدل بودند و تمام این موارد باعث شده بود، کاری گرم و موفق ساخته شود.وی در مورد علت موفقیت نقشی که در «شهرزاد» ایفا می‌کند، بیان کرد: اول اینکه نقش فرهاد چیزی بود که در فیلمنامه وجود داشت. در ثانی جزئیات این نقش به خوبی پرداخته و نوشته شده بود. پس مسئولیت من به عنوان یک بازیگر این بود که با کمک کارگردان خود را به نقش نزدیک کنم و خوشبختانه انگار این اتفاق افتاد و از این جهت خوشحالم.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۹ دی ۱۳۹۴

مصاحبه ی جدید حدیث فولادوند در مورد فوزیه شدنش

photo مصاحبه ی جدید حدیث فولادوند در مورد فوزیه شدنش

حتما شما هم از بازی حدیث فولادوند در نقش فوزیه لذت می برید … شباهت او به فوزیه و بازی زیبایش بر آن شد تا مصاحبه ای کامل با این بازیگر داشته باشیم.

من هم مثل سایر بازیگران «معمای شاه» که به ایفای نقش‌ پرداختند، در همین حد که شخصیت فوزیه چه کسی بوده و در چه مقطعی از تاریخ حضور داشته است، شناخت داشتم اما بعد از اینکه ایفای این نقش به من سپرده شد، چند کتاب از طرف آقای ورزی به من معرفی شد که کامل آنها را مطالعه کردم. به دلیل اینکه این شخصیت زندگی‌نامه‌ای برای خودش نداشت، خودم هم چند کتاب دیگر درباره این شخصیت را به طور جسته و گریخته مطالعه کردم و توانستم نسبت به این شخصیت شناخت بیشتری پیدا کنم.سال ۷۹ در سریال «سال‌های خاکستری» به کارگردانی آقای ورزی که برای شبکه جام جم آماده‌ شد، ایفای نقش داشتم؛ البته در آن سریال همکاری کوتاه‌تری با ایشان داشتم. کار کردن با آقای ورزی در «معمای شاه» خیلی برایم لذت‌بخش بود؛ چراکه احساس می‌کردم نسبت به پلان‌هایی که می‌گیرد و شخصیتی که از من در ذهنش تصور می‌کند، خیلی واقف هستم. در کل همه چیز در «معمای شاه» حرفه‌ای پیش رفت، بنابراین کار کردن در یک گروه حرفه‌ای در چنین روزهایی که شاید خیلی از کارها پشت صحنه‌ی حرفه‌ای نداشته باشند، یک حُسن است. آخرین حضورم در این پروژه اسفند سال ۱۳۹۳ بود ولی در کل به مدت دو سال است که جسته و گریخته با پروژه «معمای شاه» همکاری داشتم. درحال حاضر هم کار جدیدی برای تلویزیون ندارم اما قرار است به‌زودی یک کار سینمایی جدید داشته باشم. دوست دارم به این موضوع تأکید کنم که وقتی خبرنگاران قصد مصاحبه با هنرمندان را دارند، این مساله خیلی مهم است که مصاحبه‌شونده احساس امنیت داشته باشد و تا زمانی که احساس امنیت وجود نداشته باشد گفت‌وگویی انجام نمی‌گیرد. حداقل خودم اینگونه هستم و تا وقتی که احساس امنیت نکنم صحبت نمی‌کنم. به دلیل اینکه شخصا چندین بار این مساله برایم پیش آمده که با مجلات و نشریات مختلفی که معتبر هم بودند، صحبت کردم اما اتفاقاتی افتاد که اصلا دوست نداشتم؛ بنابراین پیشنهادم این است خبرنگارانی فعال باشند که بتوان به آنها اعتماد کرد.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۸ آذر ۱۳۹۴

سن همسر سام درخشانی و علت این ازدواج

photo سن همسر سام درخشانی و علت این ازدواج

سرانجام  مصاحبه ای با سام درخشان و همسرش عسل انجام گرفت که در این مصاحبه به سوالات زیادی که در ذهن بیشتر ما ایجاد شده بود پاسخ داده شده است. سام درخشانی اعلام کرد که یک دوست خانوادگی مشترک این اشنایی را ایجاد کرده و چون عسل زیر سایه پدر و مادرش بزرگ شده و بسیار فهمیده و خانواده دار است با او ازدواج کرده است.  تا به حال پُز همسر سام درخشانی بودن را نداده‌ام. اتفاقا زمانی‌که برای آشنایی بیشتر با سام در ارتباط بودم، از اطرافیان من و همکارانم تعداد محدودی از این موضوع باخبر بودند. بعد از اینکه عقد کردیم و سام عکس مراسم عقدمان را در اینستاگرام گذاشت، از فردا همه زنگ می‌زدند که وای چرا به ما نگفتی!؟ خیلی اهل حاشیه نیستم و ترجیح می‌دهم در مورد همه مسائل زندگی‌ام با دیگران صحبت نکنم. هم چنین سام گفت: من متولد ۱۳۵۴ هستم و عسل متولد ۱۳۶۲٫ به نظر خودم اختلاف بین ۵ تا ۸ سال اختلاف سنی خوبی برای یک ازدواج است. البته از همان ابتدا تصمیم من برای ازدواج از سن ۳۵ سالگی به بعد بود. از ۳۵ سالگی به بعد نگاه من یک نگاه جست‌وجوگرایانه بود و نیم‌نگاهی به این موضوع داشتم که فرد مورد نظرم را برای ازدواج پیدا کنم ولی هیچ وقت این موضوع را بروز نمی‌دادم و چراغ خاموش پیش می‌رفتم! وقتی عسل را دیدم و با او آشنا شدم، متوجه ویژگی‌هایی در او شدم که واقعا برای من خیلی مهم بود؛ مثلا شرایط کاری ما فضایی پرهیاهو و پراسترس دارد که روی من هم اثر گذاشته اما عسل عکس این شرایط، فردی آرام و صبور است. آرامش او در زندگی واقعا به من کمک می‌کند و می‌توانیم همدیگر را پوشش دهیم. ضمن اینکه خانواده عسل خانواده‌ای واقعا محترم هستند؛ البته عامیانه‌اش این است که او سر سفره پدر و مادرش بزرگ شده است و واقعا خانواده‌دار است. در مدتی‌که برای آشنایی بیشتر با هم بیرون می‌رفتیم، عسل بدون هیچ بهانه و تعارفی باید سر ساعت به منزل باز می‌گشت و خانواده‌اش روی این موارد تاکید زیادی داشتند و اتفاقا این موضوع برایم خیلی مهم بود.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۳ آبان ۱۳۹۴

حرفهای امیر تتلو پس از آزاد شدنش از زندان اذر ۹۲

photo حرفهای امیر تتلو پس از آزاد شدنش از زندان اذر ۹۲

امیر تتلو که چندی پیش بازداشت شده بود فعلا به قید وثیقه فعلا آزاد شد . او به محض آزاد شدنش در فضای مجازی نوشت :
سلام می کنم به همگی .معذرت می‌خوام، معذرت می‌خوام، معذرت می‌خوام، ببخشید که باعث نگرانی شدم. خیلی ممنونم از همه دوستان، از همه کسانی که به گوشم می‌رسید واقعا نگرانم بودند.باید بگویم که من علی‌رغم میل باطنی‌ام قدیم یک کارنامه بدی از نظر خیلی‌ها داشتم که باید پاسخگو باشم و پاسخگو هم می‌شوم و ایشالله که بتوانیم مجوز را بگیریم و بتوانیم تو ایران کار کنیم. فقط این را بدانید که من هر کاری که انجام می‌دهم و هر فعالیتی کردم فقط و فقط واسه خوشحال کردن شما مردم ایران بوده و هیچ وقت هیچ برگشت دیگری برای من نداشته.عاشقتونم و ایشالله که بتوانم توکل به خدا این قضیه را حلش کنم و کارهای قبلیم و کارنامه قبلیم را یک خورده سیاهی‌اش را کم کنم. من شرمنده‌ام. شرمنده همه مردم ایران. شرمنده همه هواداران که که نگرانشان کردم. شرمنده کشورم. شرمنده همه. این را بدانید که من فقط و فقط و فقط قصدم خدمت کردن بوده و همتون را از ته دلم دوست دارم. عاشقتونم.
( منبع: فان ۱۳)


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۲۱ آذر ۱۳۹۲

دلیل ممنوع الکاری هانیه توسلی از زبان خودش

photo دلیل ممنوع الکاری هانیه توسلی از زبان خودش

هانیه توسلی بازیگر ۳۴ ساله ی همدانی که تازه ترین فیلم او به خاطر پونه در سال ۹۱ است در مصاحبه ی جدید خود اعلام کرد :   اتفاقی که در چند سال گذشته برای من افتاد خیلی به لحاظ کارآیی اذیتم نکرد. در این ۳ یا ۴  سال گذشته به غیر از یک‌سال که به‌طور مشخص ممنوع‌الکار و ممنوع‌التصویر بودم، خیلی کم‌کار نبودم. یک سالی که حتی تیزر فیلم‌هایی که سال‌های قبل بازی کرده بودم هم مجوز پخش پیدا نکردند.برنامه هفت برای همان فیلم دعوتم کرد اما بعد تماس گرفتند که شما نمی‌توانید به تلویزیون بیایید. اما بیشترین زمانی که اذیت شدم آبان ۸۹ بود. ما در میانه فیلمبرداری فیلم «ندارها» بودیم. از کارگردان خواستند که بازیگر نقشی که من بازی می‌کردم را عوض کند و همین موضوع فیلم را تا مرحله تعطیلی پیش برد. بعد از آن هم آقای سجادپور با من صحبت کرد. البته بعد از سه‌سال با توجه به زمانی که گذشته و اینکه چندین‌بار در این مورد صحبت کرده‌ام و سعی می‌کنم کمتر درباره آن صحبت کنم. اما ۱۰، ۱۵روزی که گفتم فشار زیادی روی من بود.یعنی فشار یک سالی که اجازه کار نداشتم به اندازه آن روزها و مکالماتی که با بعضی از این مسوولان داشتم آزار‌دهنده نبود. فکر می‌کنم باران بیشتر از من اذیت شد. در دوتئاتر و یک فیلم – که اگر اشتباه نکنم فیلم افشین هاشمی بود – اجازه بازی پیدا نکرد.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۸ آبان ۱۳۹۲

واکنش پژمان جمشیدی به خدافظی ناگهانی مجیدی

photo واکنش پژمان جمشیدی به خدافظی ناگهانی مجیدی

پژمان جمشیدی که هر شب بیش از شب گذشته در سریال پژمان می درخشد و هواداران بیشتری پیدا میکند در رابطه با خدافظی پژمان جمشیدی اعلام کرد : در این روزها و شبهاى شلوغ شلوغ زندگیم که به تعبیر اکثریت رسیدن به اوج تلقى میشه و به باور خود من ابتداى یک فرود دوباره است، امروز دلم از پایان ستاره اى دیگر عجیب گرفت. فرهاد دوست داشتنى آبی‌ها هم به خط پایان رسید.خدا نگهدار کاپیتان شماره هفت تیم رقیب. ادامه زندگیت شاد و پر ارامش. قرمز و ابى به احترام رفتنت کلاه از سر بر میداریم. نامت در قلب ابی ها ماندگار خواهد ماند. شک نکن دوست من.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۸ آبان ۱۳۹۲

تازه ترین مصاحبه ی پژمان جمشیدی با مطبوعات

photo تازه ترین مصاحبه ی پژمان جمشیدی با مطبوعات

بازی پژمان جمشیدی در سریال پژمان که به شدت مورد علاقه ی بیشتر مردم قرار گرفته است باعث شده است که این روزها همه جا حرف از او باشد. مصاحبه ی جدید او را در زیر می خوانید :

بعد از حضور در سریال پژمان پیشنهاد بازی در یک تله فیلم هم به شما شده است، آیا قرار است پژمان جمشیدی را از این به بعد به‌عنوان یک بازیگر بشناسیم؟
– شرف خانواده فاضل یک تله فیلم است که بعد از بازی در پژمان پیشنهاد بازی در آن به من داده شد و در حال حاضر مشغول بازی در این تله‌فیلم هستم. البته این فیلم نسبت به پژمان کاملا متفاوت است و من نقشی کاملا جدی را در این فیلم بازی می‌کنم، این فیلم داستان خانواده‌ای را روایت می‌کند که همه اعضای آن پزشک هستند و تنها یکی از فرزندان خانواده نتوانسته به جایی برسد که نقش آن را من بازی می‌کنم. متن این تله فیلم را پیمان قاسم خانی نوشته و عنایت بخشی، بهاره رهنما، شقایق دهقان، رضا رشیدپور و بیژن بنفشه‌خواه در این فیلم حضور دارند.

با توجه به اینکه نخستین حضور تلویزیونی شما در حوزه بازیگری حضور در نقشی طنز است، فکر نمی‌کنید بازی در یک نقش جدی واکنش‌های متفاوتی را از سوی طرفدارانتان داشته باشد؟
هیچگاه هدفمند به دنیای بازیگری پا نگذاشته‌ام و تصمیمی برای ادامه فعالیت در حوزه بازیگری ندارم، اما اگر بخواهم در این راستا قدم‌بردارم بی‌شک دوست ندارم تنها در یک ژانر بازی کرده و ترجیح می‌دهم ژانرهای دیگر را نیز تجربه کنم.

کر می‌کردید این سریال بتواند در جذب مخاطب موفق عمل کند؟
از زمان پخش سریال پژمان خوشبختانه رسانه‌ها توجه خاصی به من داشتند و بارها و بارها درخصوص حضورم در این سریال صحبت کرده‌ام. پژمان ایده‌ای بود که با همکاری پیمان قاسم‌خانی آن را کار کردیم و خوشبختانه با استقبال بسیاری از سوی مخاطبان همراه بود. اما درخصوص بازی در این سریال باید بگویم که این سریال نه‌تنها برای من بلکه برای تک‌تک عوامل این سریال یک ریسک بود، البته بیشتر از همه برای من چراکه هیچ ذهنیتی نسبت به مخاطبان نداشته و نمی‌دانستم چه بازخوردی در جامعه خواهد داشت.
بعد از به تصویر کشیدن زندگی یک فوتبالیست در روزهای کناره‌گیری‌اش از ورزش، بازخوردهای مختلفی از این سریال در میان فوتبالیست‌ها شکل گرفت. نظر شما در باره‌این بازخوردها و نقدها چیست؟
من با کمال میل همه این نظرات را خوانده‌ام که خوشبختانه نظرات منفی و نقد درخصوص این سریال و شخصیت پژمان از انگشتان دست هم کمتر بود. اما بیش از هر چیز باید بگویم که من با آگاهی کامل نقش پژمان را بازی کردم، حتی این نقش را با نام خود کار کردم تا هیچگونه بی‌احترامی به اهالی فوتبال نشود و استفاده از نام خودم سبب شد تا به کسی برنخورد. از حضور در این سریال یک‌لحظه پشیمان نشدم حتی یک‌لحظه. حتی قبل از شروع پخش این سریال نیز با خودم فکر نکردم که کاش در این سریال بازی نمی‌کردم.


ادامه مطلب ادامه مطلب . . .

 • نوشته : مدیر
 • تاریخ : ۵ آبان ۱۳۹۲